- Advertisement -

TAG

kamez

Burg pa afat për 5 të arrestuarit, Prokuroria zbardh rolin e tyre në pengmarrjen e Prengës

Të arrestuarit për pengmarrjen e më pas dyshimin për vrasjen dhe zhdukjen e turpit të Jan Prengës do të qëndrojnë në qeli deri në...

Rrëmbyen dhe vranë Jan Prengën: Gjykata e Tiranës vendos masën e sigurisë për 5 të arrestuarit

Gjykata e Tiranës  ka dhënë masën e arrestit me burg për të 5 personat e arrestuar, si autorë të dyshuar të pengmarrjes, vrasjes dhe...

Pengmarrja në Kamëz, shkon në pesë numri i të arrestuarve

Shkon në 5 numri i të arrestuarve në lidhje me pengmarrjen, me pasojë vdekjen e shtetasit Jani Prenga. Policia dhe sektori për Krimet e rënda...

U dhunua për vdekje pasi u mor peng, kunati i Prengës: Nuk kishte konflikte me asnjë, shteti të gjejë trupin

Pasi policia dha lajmin e hidhur për vdekjen e 49-vjeçarit, pas marrjes peng dhe dhunimit nga katër persona, të cilët janë arrestuar, familjarët e...

Operacioni i RENEA në Shijak, kërkohet vendi ku mbahet Jak Prenga (film)

Ditën e sotme policia e shtetit ka rrethuar kompleksin "Golden" në Shijak. Dyshohej se brenda këtij kompleksi mbahet Jak Prenga, i cili u mor preng...

Pengmarrja e 49-vjeçarit në Kamëz, zbulohet pista kryesore e hetimit

Jak Prenga është 49-vjeçari i marrë peng një ditë më parë në qytetin e Kamzës ndërsa ende nuk ka asnjë informacion mbi vendodhjen e...

Një person merret peng në Kamëz, policia jep detajet

Një person është marrë peng paraditen e sotme në rrugën  “London”, Kamëz. Policia bën me dije se ngjarja mund të ketë ndodhur pas një...

Përplasi për vdekje çiklisten në Kamëz, arrestohet 32-vjeçari

Nga specialistët e qarkullimit rrugor në Komisariatin e Policisë Rrugore u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit: Z. B. (M).,32 vjeç, banues në Kamëz. Arrestimi...

Deklaratat e Besit, Ermal Mamaqi i kthen përgjigje publikisht

Bes Kallaku i ftuar në emisionin e Luanës "Shiko kush luan" deklaroi se "Ermali bën biznes kurse unë bëj komedi. Suksesi i atij filmi nuk ka...

“Smarti” merr flakë në ecje, digjet dhe furgoni i Policisë Bashkiake

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Kamëz, ku dy automjete janë përfshirë nga flakët. Mësohet se një "smart" është djegur në ecje...

Latest news

Fauci: Nëse nuk e vëmë në kontroll përhapjen e Covid-19, variante të tjera do të “lindin”

Nëse Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk fitojnë kontroll mbi përhapjen komunitare të variantit Delta, në vend do të vijojnë të shfaqen variante të...

Zjarret në Greqi, Mitsotakis: Vendi po përballet me një krizë mjedisore

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis është shprehur se vendi po përballet me një krizë mjedisore për shkak të zjarreve. “Vendi po përballet me një krizë...

39 % e familjeve shqiptare nuk mund të përballojnë 1 javë pushime në vit

39 % e familjeve në Shqipëri nuk mund të përballojnë financiarisht të bëjnë një javë pushime në vit. Kjo del në pah nga një anketë...

Asnjë vdekje nga COVID-19 dhe 132 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 3601 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me Covid19,...

Karton i kuq për Veliajn, 140 milionë lekë nga xhepat e kryeqytetasve për të blerë heshtjen e ekspertit kritik

Erion Veliaj njihet si mjeshtri i blerjes së atyre pak të guximshmëve që flasin mbi masakrimin e kryeqytetit nga furia e betonit dhe propagandës...
- Advertisement -