- Advertisement -

TAG

kamez

Punëtori bie nga skela, në gjendje kritike, vihet në pranga pronari i objektit në Kamëz

Policia ka arrestuar një 62-vjeçar për shkak se në objektin në pronësi të tij është aksidentuar rëndë një punëtor. Mësohet se i arrestuari është H....

Përplasi për vdekje 60-vjeçarin në Kamëz, arrestohet shoferi

Policia ka arrestuar një 22-vjeçar me iniciale E.K., pasi një ditë më parë ka përplasur me pasojë vdekjen 60-vjeçarin, A.H. Në lidhje me këtë...

Aksident në Kamëz, tre fëmijë përfundojnë në spital

Tre të mitur kanë mbetur të lënduar pas një aksidenti që ndodhi në Kamëz rreth orës 14:35. Mësohet se në aksident është përfshirë mjeti...

Atentati në Kamëz, Cukali dyshohet të jetë porositësi, si u vendos eksplozivi në makinë

Gjergj Cukali i arrestuar mbrëmjen e sotme për atentatin me eksploziv ndaj Gjon Memës dy javë më parë në Kamëz, dyshohet se ka pasur...

Shpërthen një automjet në Kamzë, dyshohet për eksploziv

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në Kamëz pak momente më parë. Raportohet se shoferi i një makine ka shkelur në pultin e automjetit dhe...

Makina përplas efektiven e policisë rrugore në Tiranë

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në zonën e mbikalimit të Kamzës në Tiranë ku mbeti e lënduar një punonjëse policie. Policia raporton se...

I zë pritë dhe plagos me thikë bashkëmoshatarin, kush është i riu i shpallur në kërkim

Një 20-vjeçar ka mbetur i plagosur mbrëmë në Kamëz pas një sherri me thika. Mësohet se pas një konflikti banal 19-vjeçari Arbër Tafhasi, i ka...

“Shpërthen” Covid-i në arsim, preken zyrtarët në Elbasan, Durrës dhe Kamzë, drejtori shtrohet në spital

Arsimi është ‘prekur’ nga koronavirusi, pasi disa zyrtarë në qytete të ndryshme janë infektuar me COVID-19. Drejtori i Zyrës Arsimore Kamzë ka rezultuar pozitiv me...

Të shtëna me armë zjarri në Kamëz, pronari i një lokali plagos klientin pas sherrit me grushte

Policia e Kamzës dhe forcat Shqiponja kanë parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti me armë zjarri, që mund të përfundonte në vrasje, në këtë...

Tiranë/ Burri plagos me thikë gruan, arrestohet 73 vjeçari

Policia ka arrestuar një 73 vjeçar nga Kamza pasi goditi me thikë bashkëshorten e tij gjatë një sherri. Gruaja u dërgua me urgjencë në...

Latest news

Ky është 26-vjeçari nga Lushnja që e dhunuan dhe e hodhën në rezervuar

Ky është 26-vjeçari Fridman Xhaferraj i cili u dhunua dhe më pas u hodh në rezervuarin e Gjançit në Korçë ku u gjet pa shenja jete....

Ik maturant! “Apliko jashtë!”, “Ik, larg!”

Nga Orilda Kalami Provimet e maturës janë përballja e parë e një filize me shtetin. Një filizë idealist, ëndërrimtar, pasionant, naiv, me talente, pa talente,...

SPAK kërkon sekuestrimin e 32 pasurive të sipërmarrësit Ylli Ndroqi

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar i ka kërkuar Gjykatës së Posaçme sekuestrimin e 32 pasurive të biznesmenit dhe sipërmarrësit Ylli...

Olsian Çela prezanton në Kuvend raportin e PP për vitin 2020

Në seancën e sotme plenare në Kuvendin e Shqipërisë, Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela ka bërë raportin për kriminalitetin në vend, për vitin 2020. Gjatë...

LGBTI kërkon heqjen e fjalës “nënë”/ Bes Kallaku: Shpirtin ma ngroh vetëm “o ma, o ba”… (film)

Kërkesa e komunitetit LGBTI për të zëvendësuar fjalën “nënë” me “prind që ka lindur” ka shkaktuar mjaft debat dhe revoltë tek qytetarët, të cilët...
- Advertisement -