- Advertisement -

TAG

kamez

Tiranë/ Burri plagos me thikë gruan, arrestohet 73 vjeçari

Policia ka arrestuar një 73 vjeçar nga Kamza pasi goditi me thikë bashkëshorten e tij gjatë një sherri. Gruaja u dërgua me urgjencë në...

Aksident në Kamëz, makina përpas 52-vjeçarin me biçikletë

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e some tek “kthesa e Kamzës”. Bëhet me dije se një automjet me drejtues shtetasin F.Gj., 27 vjeç, ka...

Ngjarje rëndë në Kamëz/ Makina përplas 10-vjeçarin me biçikletë

Ditën e sotme rreth orës 17:53, në Kamëz, një 10-vjeçar ka mbetur i plagosur pasi është përplasur nga një makinë teksa lëvizte me biçikletë. Policia...

Fillojnë grantet e para të Rindërtimit edhe në Kamzë, Rama: Përfitojnë nga pagesat 771 familje (Film)

Kryeministri Edi Rama ka njoftuar sot se pas Shijakut dhe Tiranës, janë 771 familje që do të përfitojnë në Kamzë drejtpërdrejt nga pagesat për...

Aksidentohet 7-vjeçari në Kamëz, policia jep detajet

Policia njofton se sot rreth orës ‪12:30‬, në rrugën “OSBE”, në Kamëz, mjeti me drejtues L.L.,ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale D.K.,7 vjeç. Raportohet...

Basha takon qytetarët në Kamëz: Qeveria i ka braktisur, Ramavirusi rriti taksat e çmimet

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar sot takime me qytetarët dhe sipërmarrësit e vegjël në Kamëz, ku ka dëgjuar shqetësimet e tyre,...

“Jam në hasmëri”, babai i vajzës së dhunuar: Më bëjnë shantazhe se do më vrasin

Protestës në Bulevardin “Nënë Tereza” me sloganin “për fëmijërinë e vjedhur” është bashkuar edhe babai i vajzës së dhunuar nga roja i shkollës dhe...

Ngjarje tragjike në Kamëz/ 36 vjeçari bie nga lartësia teksa punonte në shtëpi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Kamëz. Raportohet se një i ri 36 vjeç ka rënë nga lartësia, teksa po...

Hyri në burg për vjedhjen e 10 eurove, ky është 43 vjeçari nga Kamza që vrau veten në qeli

43 vjeçari me banim në Kamëz, Bilbil Hasani vari veten mëngjësin e djeshëm në qëlinë e tij në burgun nr.313 në Tiranë. Babai i...

Rrëmbimi dhe vrasja e Jan Prengës, çfarë ka gjetur policia pranë resortit “Golden”

Policia vijon kërkimet për gjetjen e trupit të Jan Prengës, i cili u mor peng më 17 janar në Kamëz.  49 vjeçari humbi jetën...

Latest news

Fauci: Nëse nuk e vëmë në kontroll përhapjen e Covid-19, variante të tjera do të “lindin”

Nëse Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk fitojnë kontroll mbi përhapjen komunitare të variantit Delta, në vend do të vijojnë të shfaqen variante të...

Zjarret në Greqi, Mitsotakis: Vendi po përballet me një krizë mjedisore

Kryeministri i Greqisë, Kyriakos Mitsotakis është shprehur se vendi po përballet me një krizë mjedisore për shkak të zjarreve. “Vendi po përballet me një krizë...

39 % e familjeve shqiptare nuk mund të përballojnë 1 javë pushime në vit

39 % e familjeve në Shqipëri nuk mund të përballojnë financiarisht të bëjnë një javë pushime në vit. Kjo del në pah nga një anketë...

Asnjë vdekje nga COVID-19 dhe 132 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 3601 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me Covid19,...

Karton i kuq për Veliajn, 140 milionë lekë nga xhepat e kryeqytetasve për të blerë heshtjen e ekspertit kritik

Erion Veliaj njihet si mjeshtri i blerjes së atyre pak të guximshmëve që flasin mbi masakrimin e kryeqytetit nga furia e betonit dhe propagandës...
- Advertisement -