- Advertisement -

TAG

Ish-deputeti i PD-së

Rama quajti Bashën shalqi me provë/ Reagon Salianji: Shqiptarët s’kanë çfarë të presin më

Ish-deputeti i PD-së Ervin Salianji, ka reaguar në rrjetet sociale, pasi kryeministri Edi Rama e konsideroi liderin e opozitës Lulzim Basha “shalqi me provë”. Salianji...

Ish-deputeti i PD-së: Shkollat e Fierit në kushte të këqija, asnjë kusht për sigurinë shënderësore të nxënësve

Ish-deputeti i PD-së, Luan Baçi ka publikuar pamjet e disa shkollave në Fier, të cilat janë në kushte të këqija dhe nuk janë gati...

Njerëzit në mëshirën e fatit, dikush duhet t’u dalë zot”, Biberaj: Nga qeveria mungon komplet transparenca

  Aleksandër Biberaj, ish-deputeti i PD-së ditën e sotme është i ka bërë thirrje Presidentit të vendit të mbledhë Këshillin e Sigurisë Kombëtare për situatën...

Koronavirusi/ Bardh Spahia: Vetëm 5 tamponë gjendje për Shkodrën

Ish-deputeti i PD-së, Bardh Spahia denoncoi sot se për Shkodrën duhet të bëhen vetëm 5 tamponë në ditë. Përmes një postimi në facebook, Spahia i...

Covid 19/ Bardh Spahia: Është koha të frenojmë hemoragjinë e mjekëve

Ish-deputeti i PD-së, Bardh Spahia, referuar të dhënave nga Forumi Ndërkombëtar Ekonomik i Vjenës, thotë se COVID 19 do nxisë emigrimin e mjekëve nga...

Ish-deputeti nuk i lë gjë pa thënë kryeministrit: Je një dështak, po na mban peng… (film)

Ish-deputeti i PD-së, Endri Hasa ka akuzuar përmes një postimi në rrjetet sociale, kryeministrin Edi Rama se po mban peng integrimin e vendit. Krahas videos...

Biberaj: Nuk ka zgjedhje të lira apo reformë zgjedhore pa riformatimin e KQZ-së

Aleksandër Biberaj, ish-deputeti i PD-së ditën e sotme është shprehur se nuk ka zgjedhje të lira apo reformë zgjedhore pa riformatimin e KQZ-së si...

Shehaj publikon videon: Rama mashtroi për paketën e tretë të ndihmës ekonomike (Film)

Ish deputeti i PD-së Agron Shehaj, akuzon kryeministrin Rama se gënjeu bizneset e qytetarët me paketën e tretë të ndihmës ekonomike. Përmes një postimi në...

“QSUT vatra më e madhe e infeksionit”, Bardh Spahia: Rama bën show

Ish-deputeti i PD-së, Bardh Spahia thotë se kryeministri Rama zgjodhi të bëjë show sot në spitalin më të ri COVID, ndërsa e ironizoi se...

“Teatri i rezistoi nazizmit, komunizmit, trazirave sociale dhe tërmetit”, ish-deputeti: Ndjej neveri për ata që…

Ish-deputeti i PD-së Agron Shehaj ka reaguar në lidhje me shembjen e Teatrit Kombëtar në orët e para të mëngjesit të sotëm. Përmes një postimi...

Latest news

Dhunohet avokati Gjergj Neli, zv.kryetarja e Dhomës së Avokatisë në Lezhë denoncon policinë

Shaqe Marinaj, zv/kryetare e Dhomës së Avokatisë në Lezhë ka denoncuar policinë e Lezhës për ushtrim dhune ndaj avokatit Gjergj Neli. Sipas Marinajt, e cila...

‘Venecia’ pranon kërkesën e Metës, seancën e parë të muajit dhjetor do të shqyrtohen ndryshimet në Kushtetutë dhe Kodin Zgjedhor

Komisioni i Venecias ka pranuar kërkesën e Presidentit të Shqipërisë Ilir Meta në lidhje me ndryshimet në Kushtetutë dhe në Kodin Zgjedhor. Me anë të...

Policia vret afro-amerikanin 27-vjeçar, Filadelfia ndizet nga protestat, plagosen 30 policë

Nuk kanë fund konfliktet mes banorëve dhe policisë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Demonstrues të shumtë zbarkuan në rrugët e Filadelfias për tu përleshur...

Shpërthen Covid-19 në Institucionet arsimore, infektimi i 7 mësueve mbyll shkollën në Korçë, raste dhe në Elbasan

Shtatë mësues të shkollës ‘Sotir Gurra’ në Korçë kanë rezultuar pozitiv në testin e Covid-19. Kjo ka detyruar drejtuesit që të mbyllin dyert e shkollës,...

Kosova drejt KARANTINËS, ministri i Shëndetësisë paralajmëron rikthimin e kufizimeve për shkak të situatës së COVID-19

Ministri i Shëndetësisë në Kosovë, Armend Zemaj ka paralajmëruar qytetarët se mund të ketë rikthim të kufizimeve për shkak të situatës me COVID-19. Ai tha...
- Advertisement -