- Advertisement -

TAG

infektim

Dy mësues të infektuar me Covid-19, mbyllet shkolla 9-vjeçare në Kavajë

Dy mësues të shkollës 9- vjeçare në Blerimaj të Kavajës kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, duke sjellë edhe mbylljen e përkohshme të saj. Burime për...

Drejtoresha infektohet me koronavirus, mbyllet dega e Shërbimit Social Shtetëror

Shërbimi Social Shtetëror do të ndërpresë shërbimin për qytetarët në Elbasan. Sipas “Abcneës” shkak për ndërprerjen është bërë infektimi me koronavirus i drejtoreshës në këtë...

Neritan Ceka infektohet me COVID-19, por nuk pranon të shtrohet në spital

Ish-deputeti Neritan Ceka është infektuar me koronavirus. Lajmin e konfirmon "TvT", ndërsa bëhet e ditur se Ceka po mjekohet në shtëpi pasi nuk ka pranuar...

Fatos Tarifa infektohet me COVID-19: Intelektualisht thuajse i vdekur, prej 7 ditësh ndodhem në shtrat

Fatos Tarifa, ish-ambasador i Shqipërisë në SHBA është infektuar me koronavirus. Me anë të një postimi në rrjetet sociale Tarifa ka bërë me dije se...

Pogba infektohet me koronavirus, Deschamps e lë jashtë skuadrës

Poul Pogba ka rezultuar pozitiv me koronavirus, ndaj trajneri i Francës Didier Deschamps e ka lënë jashtë skudrës. Kështu mesfushori i talentuar nuk do të...

“Shpërthen” COVID-i në burgun e Peqinit, infektohen 10 punonjës

Ditën e sotme është shënuar edhe rekordi i ri me numrin më të larët të infektimeve me koronavirus në 24 orë, pasi janë konfirmuar...

17 raste me Covid-19 në Lezhë, infektohen punonjësit e postës dhe një çift

Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar ditën e sotme 12 raste të reja në qytetin e Lezhës. Mësohet se ndër të ifektuarit është një çift bashkëshortës,...

Frika nga infektimi me koronavirus, shqiptarët nuk marrin në postë pakot nga Kina

Në zyrat postare janë me dhjetra pako të ardhura nga Kina, por që nuk janë tërhequr nga qyetarët. Edhe pse kanë porositur online produkte të...

Latest news

Aksident i trefishtë në Lezhë, automjeti me shpejtësi del nga rruga dhe përmbyset

Një aksident i trefishë ka ndodhur mesditën e sotme në autostradën Balldre-Lezhë. Mësohet se 3 automjete janë përplasur me njëri-tjetrin por fatmirësisht nuk ka...

Tre të vdekur dhe 197 raste të reja me koronavirus në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik bën të ditur se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë testuar gjithsej 1.018 mostra të marra nga...

Reforma në drejtësi e Yuri Kim nga shitës patatinash te drejtoresha e shkarkuar për trafik. Kjo është BKH e Edi Ramës!

Kandidatët e zgjedhur për të qenë pjesë e Byrosë Kombëtare të Hetimit, kanë profesione të larmishme. Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar listën me emrat e...

Komuniteti i gazetarëve solidaritet me zëdhënësin e Metës: Tedi Blushi gazetar e qytetar model, stop sulmeve ndaj tij

Komuniteti i gazetarëve është solidarizuar me zëdhënësin e Presidentit, Ilir Meta, Tedi Blushi, ndaj deklaratave të Këshilltarit për Mediat në Kryeministri, Endri Fuga. Përmes një...

Takimi drithërues i Endri Dumanit me nënën e tij, për herë të parë pas 7 vitesh (film)

Momente drithëruese, janë ato të takimit të Endri Dumanit me nënën dhe dajen e tij, për herë të parë pas 7 vitesh. Endri shihet...
- Advertisement -