- Advertisement -

TAG

i moshuari

Aksidentoi një të moshuar me makinë, arrestohet 30-vjeçari në Durrës

Policia në Durrës ka vënë në pranga tre persona për vepra të ndryshme penale. Specialistët për Narkotikët në DVP Durrës kanë arrestuar në flagrancë  I....

Policia konfirmon ngjarjen e rëndë në Tiranë: Të moshuarit i plasi bombola oksigjenit teksa po kurohej nga Covid-19 në shtëpi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, e cila është mbajtur e fshehur nga policia. Në bulevardin “Bajram Curri”, në banesën e shtetasit...

Ngjarje e rëndë/ Vetëvrasja e katërt, i moshuari me koronavirus hidhet nga pallati sapo doli nga spitali

I jep fund jetës një tjetër i sëmurë me covid në vendin tonë. ABC ka mësuar se 77-vjeçari Hekuran Korça është hedhur nga ballkoni...

Qëlloi me thikë dhe bëri për spital një 55-vjeçar, arrestohet i moshuari në Dropull

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar në flagrancë një 63-vjeçar, i cili për motive të dobëta ka qëlluar me thikë dhe ka plagosur një shtetas...

Humb jetën i moshuari në Vlorë, i përmbyset zetori teksa punonte tokën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 18:30 në fshatin Trevllazër në Vlorë. Një 60-vjeçar me iniciale M.K., ka ndërruar jetë...

I moshuari i jep fund jetës, vetëvaret në derën e banesës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në mbrëmje në në fshatin Ploçë të Selenicës. Mësohet se 73-vjeçari XH.M., i ka dhënë fund jetës duke...

Iu mohua shtetësia shqiptare në komunizëm, i moshuari puth pasaportën kur e merr për 100 vjetorin e tij (film)

Një video rrëqethëse është bërë virale në internet ku një i moshuar merr pasaportën shqiptare për 100 vjetorin e tijiu mohua shtetësia shqiptare pasi...

Dëshpërimi/ I moshuari në lot: S’dua as bukë, as lekë… po tallen me ne, kam 5 ditë pa gjumë… (film)

Kërkojnë ndihmë të dëshpëruar të mbijetuarit e Durrësit, por askush nuk i gjendet pranë, jo më Edi Rama që ka kohë për qyfyre. Mes lotëve...

Humb jetën i moshuari në plazhin e Durrësit

Brenda 24 orëve është shënuar viktima e dytë në plazhin e Durrësit gjatë ditës së sotme. Një burrë rreth 70-vjeç, i cili po hynte në det...

Dy zyrtarë të lartë të PD grushte të moshuarit (film)

Kamera e Report TV ka fiksuar momentin e një icidenti ku janë përfshirë dy zyrtarë të lartë të PD dhe një qytetar i moshuar. Ish-deputeti PD, Fatbardh Kadilli...

Latest news

Zjarret në Amerikën Perëndimore vazhdojnë të shkaktojnë dëme, mijëra shtëpi të rrezikuara nga flakët

Të shtunën, ekipe zjarrfikësish nga Kalifornia dhe shteti Juta (Utah) mbërritën në Montana, për të menaxhuar situatën e vështirë të krijuar nga zjarret, ndërsa...

Vonesa për njohjen e patentave shqiptare në Itali, reagon Ambasada: Kanë ndodhur disa probleme teknike

Ambasada italiane në Tiranë ka dalë me një njoftim të rëndësishëm lidhur me njohjen e patentave në vendin përtej Adriatikut. Ambasada e Italisë në Shqipëri...

Misteri i vdekjes së shqiptarit në Itali, fëmijët po e prisnin të kthehej sot për pushime

Mediat italiane kanë zbardhur detaje të reja për vdekjen e 38-vjeçarit shqiptar që u gjet i pajetë në orët e para të ditës së...

5 viktima dhe mbi 5 mijë të infektuar me Covid

Gjatë 24 orëve të fundit në Itali janë konfirmuar të infektuar me Covid 5 140 raste të reja nga 237 635 testime. Në orët e fundit kanë...

Covid-19: Asnjë humbje jete në 24 orët e fundit në vendin tonë, bie lehtë numri i rasteve të reja

25 raste të reja dhe asnjë humbje jete ka raportuar ditën e sotme Ministria e Shëndetësisë. Vijon… COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 4,063...
- Advertisement -