- Advertisement -

TAG

Hollywood

“Bon-Bon” i Era Estrefit në Hollywood

Edhe pse ka rreth 1 vit e gjysmë që është lançuar, sukseset e “Bon-Bon” dhe Era Istrefit nuk kanë të ndalur. Pas Europës dhe kryesisht...

James Belushi e Stan Dragoti të veshur si arvanitas në Hollywood

Dy artistët shqiptarë me famë botërore në një fotografi me fustanellën shqiptare në vitin 1984. James Belushi dhe Stan Dragoti, dy artistët e mirënjohur shqiptarë...

Tendenca e xhinseve

Dy ose më shumë veshje xhins të kombinuara mes tyre zgjidhin jo pak probleme me pamjen, sidomos në kohën e lirë, për të qënë...

Adam Levine nderohet me yll në Bulevardin e Famës

Adam Levine nderohet me një yll në Bulevardin e Famës në Hollywood. 37-vjeçari është martuar me modelen Behati Prinsloo, 27 vjeçe dhe së bashku kanë një...

Nuk ka vetëm prostituta në këtë vend

Nga Mentor Kikia Pashë një film shqiptar, një nga ato punimet e studentëve, me metrazh të shkurtër. Katër personazhe. Prostituta, sekseri, tutori dhe klienti. As i pari, e...

Ronaldo, me aktoren meksikane në Hoollywood

Që pas ndarjes nga bukuroshja ruse Irina Shayk, Cristiano Ronaldo duket se nuk po arrin ende të krijojë një lidhje serioze, por megjithatë vajzat...

Aktori Hugh Jackman, hero edhe në jetën reale (video)

Aktori i Hollivudit Hugh Jackman këtë fundjavë ishte në plazhin Bondi të Sydney-t në Australi, kur pa disa notarë, përfshirë edhe të birin, në...

Latest news

Zjarret në Amerikën Perëndimore vazhdojnë të shkaktojnë dëme, mijëra shtëpi të rrezikuara nga flakët

Të shtunën, ekipe zjarrfikësish nga Kalifornia dhe shteti Juta (Utah) mbërritën në Montana, për të menaxhuar situatën e vështirë të krijuar nga zjarret, ndërsa...

Vonesa për njohjen e patentave shqiptare në Itali, reagon Ambasada: Kanë ndodhur disa probleme teknike

Ambasada italiane në Tiranë ka dalë me një njoftim të rëndësishëm lidhur me njohjen e patentave në vendin përtej Adriatikut. Ambasada e Italisë në Shqipëri...

Misteri i vdekjes së shqiptarit në Itali, fëmijët po e prisnin të kthehej sot për pushime

Mediat italiane kanë zbardhur detaje të reja për vdekjen e 38-vjeçarit shqiptar që u gjet i pajetë në orët e para të ditës së...

5 viktima dhe mbi 5 mijë të infektuar me Covid

Gjatë 24 orëve të fundit në Itali janë konfirmuar të infektuar me Covid 5 140 raste të reja nga 237 635 testime. Në orët e fundit kanë...

Covid-19: Asnjë humbje jete në 24 orët e fundit në vendin tonë, bie lehtë numri i rasteve të reja

25 raste të reja dhe asnjë humbje jete ka raportuar ditën e sotme Ministria e Shëndetësisë. Vijon… COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 4,063...
- Advertisement -