- Advertisement -

TAG

Hollywood

25 mijë dollarë për studenten shqiptare të zhdukur në Hollywood

Një shumë prej 25 mijë dollarësh është vënë në dispozicion për të gjithë ata që japin informacion rreth studentes shqiptare të zhdukur në Shtetet...

Emma Watson tatuazh kundër ngacmimeve seksuale (foto)

Në eventin e organizuar pas ceremonisë së çmimeve Oscars, morën pjesë artistë të shumtë të cilët impresionuan me veshjet e tyre. Një ndër to është...

“Golden Globes”/ Një mbrëmje me mesazhe kundër ngacmimeve

Fjalime të fuqishme dhe deklarata uniteti mbizotëruan ceremoninë e 75 të ndarjes së çmimeve “Globi i Artë”. Ky ishte i pari event madhor i...

Shqipëria, një shesh xhirimi për Hollywood

Industria e filmit shqiptar po nis të lulëzojë dhe të konsiderohet plotësisht e tillë, në kushtet e formësimit të tregut, rritjes së prodhimit dhe...

Angelina Jolie përballë Jennyfer Aniston

Angelina Jolie dhe Jennyfer Aniston të dielën mbrëma do të jenë të ftuara të prezantojnë çmime tek Golden Globes. Angelina Jolie, Jennifer Aniston dhe Brad...

Grave myslimane…Me dashuri dhe respekt nga motra juaj e krishterë

Nga Joanna Francis  Amerikanët nuk u sulmuan nga aeroplanët ushtarakë dhe as automjetet e blinduara, por përmes ndikimit të Hollywood-it. Ata mundohen që prostitucionin ta paraqesin...

Kush është monstra e Hollywood që përdhunoi aktoret më të famshme të botës

Një njeri me fizik jo shumë të pëlqyer në dukje ,100 kg, i njohur për disa filma të sukseshëm, arriti të kapë disa nga...

Adele edhe në Hollywood

Adele është e vendosur të lërë shenjë edhe në Hollywood, pasi sipas thashethemeve që kanë nisur të qarkullojnë së fundmi, ajo është në bisedime...

Klaudia Pepa në Hollywood, bashkëpunim me koreografin e Jennifer Lopez

Balerina shqiptare, Klaudia Pepa, pas famës në talent shown “Amici” është larguar nga Italia. Ajo është një nga talentet shqiptare, që gjurmët e saj...

Kylie Jenner zbulon statujën e saj prej dylli

Kylie Jenner ka zbuluar ditën e martë, statujën e saj prej dylli që ndodhet në “Madame Tussauds” në Hollywood. Ndërkohë që e ka publikuar në...

Latest news

Zjarret në Amerikën Perëndimore vazhdojnë të shkaktojnë dëme, mijëra shtëpi të rrezikuara nga flakët

Të shtunën, ekipe zjarrfikësish nga Kalifornia dhe shteti Juta (Utah) mbërritën në Montana, për të menaxhuar situatën e vështirë të krijuar nga zjarret, ndërsa...

Vonesa për njohjen e patentave shqiptare në Itali, reagon Ambasada: Kanë ndodhur disa probleme teknike

Ambasada italiane në Tiranë ka dalë me një njoftim të rëndësishëm lidhur me njohjen e patentave në vendin përtej Adriatikut. Ambasada e Italisë në Shqipëri...

Misteri i vdekjes së shqiptarit në Itali, fëmijët po e prisnin të kthehej sot për pushime

Mediat italiane kanë zbardhur detaje të reja për vdekjen e 38-vjeçarit shqiptar që u gjet i pajetë në orët e para të ditës së...

5 viktima dhe mbi 5 mijë të infektuar me Covid

Gjatë 24 orëve të fundit në Itali janë konfirmuar të infektuar me Covid 5 140 raste të reja nga 237 635 testime. Në orët e fundit kanë...

Covid-19: Asnjë humbje jete në 24 orët e fundit në vendin tonë, bie lehtë numri i rasteve të reja

25 raste të reja dhe asnjë humbje jete ka raportuar ditën e sotme Ministria e Shëndetësisë. Vijon… COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 4,063...
- Advertisement -