- Advertisement -

TAG

gomonia

Kapja e 50 sirianëve, dyshohet se gomonia u nis nga Kavaja

Zbardhen të tjera detaje nga gomonia me 50 emigrantë sirianë të cilët u shpëtuan mbrëmë në grykëderdhjen e Vjosës, pasi rrezikonin të mbyteshin. Raportohet se...

12 metra e gjatë, kjo është gomonia e sekuestruar mëngjesin e sotëm në Vlorë

Mëngjesin e sotëm është sekuestruar gomonia e cila për të cilën disa orë rresht u angazhuan forca të shumta të policisë së shtetit, asaj...

Kapet gomonia me 424 kg marijuanë në Gumenicë, arrestohet skafisti shqiptar

Një tjetër sasi e madhe droge është sekuestruar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Gumenicë. Raportohet se pas mesnatës së kaluar është...

Kapet në Mal të Zi gomonia e pikasur në Karaburun, skafistët s’janë shqiptarë

Policia shqiptare ka njoftuar se pas 24 orësh kërkime kanë kapur në ujërat malazeze gomonen me tre trafikantë nga Mali i Zi. Për të humbur...

Greqi, dalin fotot e gomones me 2 ton kanabis, në pranga 4 shqiptarë

Policia greke zbardh detajet të reja dhe pamjet e gomones me dy ton drogë, e cila u bllokua në Greqi pas një aksioni ku...

Gomonia me drogë/ Policia jep detajet: U sekuestruan 1403 kg lëndë narkotike

Policia e Shtetit ka dhënë sot detaje të reja lidhur me Operacionin e përbashkët antitrafik të kryer mbrëmjen e djeshme kur u vunë në...

Kapet gomonia me 1.5 ton kanabis, në pranga tre trafikant

Një operacioni i përbashkët detar mes tre shteteve Shqipëri, Itali dhe Greqi është finalizuar me sekuestrimin e 1500 kilogramë kanabis sativa në një gomone. Në pranga...

Forcat detare shpëtojnë 2 persona, mbytet gomonia pranë Sazanit

Një shtetas shqiptar dhe një shtetas italian janë shpëtuar mbrëmjen e djeshme nga forcat detare, pasi gomonia me të cilën po udhëtonin rrezikohej të...

Greqi, kapet gomonia me 2 tonë hashash

Të paktën 2 ton marijuanë janë sekuestruar pasditen e sotme në detin Jon e ndërsa tre trafikantë që gjendeshin në gomone janë shpallur në...

Itali, kapet gomonia me 734 kg marijuanë, në pranga 2 shqiptarë

Policia italiane ka sekuestruar këtë të martë rreth 734 kg marijuanë në një gomone në zonën e Leçes. Policia ka arrestuar dy trafikantë shqiptarë. Gomonia...

Latest news

Humbi garën për kryetar të PD-së, Kadilli: Unë nuk iki, nuk do të krijoj parti të re

Fatbardh Kadilli këtë të hënë ka zhvilluar një konferencë për mediat, pas rezultatit të zgjedhjeve të brendshme për kryetar të PD-së. Gjatë fjalës së tij...

SPAK kërkon sekuestrimin e 32 pasurive të sipërmarrësit Ylli Ndroqi

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar i ka kërkuar Gjykatës së Posaçme sekuestrimin e 32 pasurive të biznesmenit dhe sipërmarrësit Ylli...

Dhunuan për vdekje të riun dhe e hodhën në rezervuar, identifikohen autorët e krimit makabër në Korçë

Policia e Korçës ka identifikuar autorin e vrasjes makabre të 25-vjeçarit Fridman Xhaferraj, i cili dyshohet se është dhunuar për vdekje dhe më pas...

Ik maturant! “Apliko jashtë!”, “Ik, larg!”

Nga Orilda Kalami Provimet e maturës janë përballja e parë e një filize me shtetin. Një filizë idealist, ëndërrimtar, pasionant, naiv, me talente, pa talente,...

EURO 2020: Dita e Lewandowski dhe Spanjës, 3 duelet në program për sot

EURO 2020 vijon rrugëtimin dhe sot janë programuar tre duelet e radhës në grupe. Në grupin D luhet edhe ndeshja tjetër prej orës 15:00,...
- Advertisement -