Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

12 metra e gjatë, kjo është gomonia e sekuestruar mëngjesin e sotëm në Vlorë

Nga Klodiana 0

Mëngjesin e sotëm është sekuestruar gomonia e cila për të cilën disa orë rresht u angazhuan forca të shumta të policisë së shtetit, asaj të kufirit por edhe Guardia Di Finanza-s.

Mësohet se gomonia është gjetur e braktisur në grykëderdhje të Vjosës.

Në brendësi të saj nuk është gjetur lëndë narkotike por policia dyshon se ajo mund të jetë hedhur në det.

Gomonia me tre motorë është rreth 12 metra e gjatë, karakteristika këto të mjeteve lundrues të fuqishëm, të gatshme për të përballuar rrugë të gjata.  

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej