- Advertisement -

TAG

Gazetari i njohur

Kristo: Policia rri gjithë ditën dhe shikon çfarë botojmë në facebook

Aktivisti dhe pedagogu dhe gazetari i njohur Erion Kristo në një intervistë me gazetaren Suela Demiri në ABC News deklaroi se asnjë nga përfaqësuesit...

“Kryeministër je shumë vonë!”, Gazetari Bejtja e krahason kryeministrin me…

Gazetari i njohur Andi Bejtja ka reaguar në lidhje me masat që po merr qeveria për frenimin e përhapjes së koronavirusit. Ai shprehet se...

Gazetari i njohur: Të arrestohet Spartak Braho!

Gazetari dhe publicisti i mirënjohur, Emin Azemi ka reaguar shumë ashpër ndaj kanosjes me jetë që Spartak Braho ka bërë publikisht ndaj shkrimtarit Agron...

Lista e ekstremistëve grek “non grata”, Artan Hoxha: Karathanos ka tentuar të hyjë në Shqipëri

Gazetari i njohur, Artan Hoxha, ka deklaruar se një ndër eksponentët ekstremist grek, Harallamb (Babis) Karathanos, edhe pse e ka të ndaluar të hyjë...

Latest news

Festa e Pavarësisë në kohë pandemie, Rama e nis ditën me fjalët e Ismail Qemalit

28 nëntori i 2020 shënon edhe 108 vjetorin e Pavarësisë së vendit. Këtë vit Festa e Flamurit këtë vit do të festohet në kushte pandemie,...

Parashikimi fatzi i shkrimtarit në vitin 1996: Edi Rama me zgjuarsinë dhe pabesinë që e karakterizon do të jetë gjatë i pranishëm në jetën...

(Botuar më 21 janar 1996 në suplementin “AKS” të gazetës “Koha Jonë”)* (Pjesë nga intervista e Ylljet Aliçkës) Dhe së fundi një pyetje jashtë teme, por...

Liria ka një emër/ Historia e ushtarit simbol të UÇK-së që mbledh kanaçe dhe e dënuan me burg, se nuk mundi ta paguajë energjinë…...

Fotoja e tij bëri xhiron e botës, megjithatë 21 vite me pas, veterani i UÇK-së është krejt i lënë pas dore dhe në dëshpërim...

Të mbaruarit/ Policët e Edi Ramës i mbath Gjermania me 200 palë këpucë, po tenderat e Sandër Lleshit?

Policia Federale Gjermane i ka dorëzuar dje njësisë speciale RENEA dhe grupit të gatshëm të policisë (njësia Tiranë) 200 palë këpucë shërbimi me vlerë...

Vritet biznesmeni i fuqishëm në Santorini, autorët e djegin të gjallë në dhomën e hotelit

Një nga biznesmenët e njohur në fushën e hotelerisë në Santorini është gjetur i vdekur ditën e sotme. Biznesmeni u gjet i djegur nga...
- Advertisement -