- Advertisement -

TAG

fytyre

Nga aknet deri tek rrudhat, arsyet pse nuk duhet ta lani fytyrën kur bëni dush

Sado i përshtatshëm të jetë për të hequr tualetin ndërkohë që laheni, kjo në fakt mund të bëjë më shumë dëm sesa dobi për...

Ndalohet shefi i policisë së Fushë Arrëzit: Abuzoi seksualisht me vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin. Si çdo polic i Rilindjes kishte fytyrën e...

Shefi i Stacionit Policor Fushë Arrëz, Izmir Duraku është ndaluar mbrëmjen e djeshme, pasi akuzohet për marrëdhënie seksuale me dhunë. Ndalimi i tij është bërë...

Ka fytyrë e flet akoma/ Ardi Veliu: Jam vënë nën shënjestër

Përmes një deklarate, drejtori i përgjithshëm i policisë, Ardi Veliu thekson se është i keqardhur që Policia e Shtetit bëhet rregullisht shënjestra e atyre...

Ja çfarë i ndodh fytyrës nëse vendosni makeup në palestër

Të gjitha e dimë se të harrosh të heqësh tualetin para gjumit është një dëm i madh për lëkurën, por ka edhe më keq… Sipas...

Latest news

Shefi i UNMIK thirrje Kosovës e Serbisë: Çështja e targave të zgjidhet përmes dialogut

Shefi i misionit të Kombeve të Bashkuara në Kosovë (UNMIK), Zahir Tanin, ka reaguar të enjten pas bllokadave të krijuara në pikat kufitare Jarinjë...

Në kërkim pas vendimit të Apelit të Posaçëm, Adriatik Llalla dyshohet se udhëtoi drejt vendeve të BE-së

Pas vendimit të Gjykatës së Apelit, ku Adriatik Llalla u shpall fajtor dhe u dënoi me 2 vite burg dhe 5 vite heqje të...

Vuçiç katër kushte për t’u kthyer në dialog, Kurti e ka një kusht për ta hequr masën e targave

Sipas mediave të Beogradit, presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç ia ka paraqitur katër kushte Kosovës dhe bashkësisë ndërkombëtare për t’u kthyer në dialog. Ndërkohë...

Arrestimi i 36-vjeçarit shqiptar që ndihmoi biznesmenin turk të kriptomonedhave, reagon policia

Policia e shtetit ka finalizuar ditën e sotme operacionin të koduar “Gjurma”. Si rezultat në pranga është vënë 36-vjeçari Edevaldo Haxhiu për  veprat penale “Përkrahja...

Gjoba dhe ndëshkime për piraterinë e librave, Alda Bardhyli dhe Ladrim Sahitaj hapa konkretë për luftën kundër informalitetit

Qendra Kombëtare e Librit dhe Leximit dhe Inspektorati i Mbikëqyrjes së Tregut angazhohen për hapa konkretë për luftën kundër informalitetit dhe piraterisë, përmes një...
- Advertisement -