- Advertisement -

TAG

fjolla morina

Ja si u arrestua Fjolla Morina në Prishtinë (film)

Mediat në Kosovë kanë publikuar pamjet e arrestimit të këngëtares Fjolla Morina në Prishtinë para dyqanit të saj të fustaneve. Në pamjet e publikuara...

Fjolla Morina arrestohet në Prishtinë

Ka përfunduar në prangat e Policisë së Kosovës mëngjesin e së hënës këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina. Telegrafi mëson nga burime të sigurta...

Fjolla Morina dënohet me 6 vite burg

Fjolla Morina është dënuar me 6 vjet burg nga Gjykata e Kukësit me akuzën për trafikim armësh. https://27.al/arratiset-fjolla-morina/

Fjolla Morina, poston foton nga arratia në mbështetje të Albin Kurtit: Mbret!

Disa javë më parë, Fjolla Morina u bë kryefajala e mediave rozë pasi u shpall në kërkim nga policia. Mbi të ishte vendosur masa...

Arratisja e Fjolla Morinës, reagon Policia e Kukësit: Po punojmë për kapjen e saj

Policia e Kukësit reagon një ditë pas lajmit se këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, ka thyer masën e “arrest shtëpiak”, të vendosur nga Gjykata...

Arratiset Fjolla Morina

Këngëtarja Fjolla Morina është arratisur nga banesa ku ndodhej në qytetin e Kukësit, pasi ishte arrestuar me armë pa leje në doganën e Morinit. Lajmi...

Fjolla Morina i shpreh publikisht dashurinë biznesmenit: Në çdo pengesë fituam njëri-tjetrin…!

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, i shpreh publikisht dashurinë biznesmenit Fisnik Syla, me të cilin u kap me armë në makinë, në doganën e...

Fjolla Morina reagon për herë të parë pas arrestimit: Mos fusni në valle njerëz familjarë

Këngëtarja Fjolla Morina u arrestua pak ditë më parë në Morinë, pasi u kap me dy armë zjarri pistoleta me vete, teksa në pranga...

E shpërfytyruar në dritare, dalin fotot e Fjolla Morinës nga shtëpia në Kukës

Prej disa ditësh, këngëtarja Fjolla Morina po jeton në një shtëpi në qytetin e Kukësit. Ajo po respekton masën e vendosur nga gjykata “arrest shtëpie”,...

Armë dhe shtatëzani e “stisur”, merret vendimi për Fjolla Morinën

Gjykata ka vendosur masën e sigurisë “arrest shtëpie” për këngëtaren Fjolla Morina, e cila u kap me dy armë në pikën kufitare të Morinës. Këngëtarja e njohur u...

Latest news

Florian Marku bën krenar shqiptarët, mposht Maxim Prodan dhe i rrëmben titullin (Film)

Florian Marku ka mbajtur premtimin duke mposhtur të pamposhturi Maxim Prodan në Tottenham. https://youtu.be/ZlIMlJ1hhGE

Elon Musk dhe Grimes i japin fund lidhjes 3 vjeçare

Elon Musk dhe partnerja e tij Grimes janë ndarë pas 3 vitesh së bashku. Themeluesi i SpaceX konfirmoi se ai dhe këngëtarja kanadeze janë “gjysmë...

“Nuk na vendos dot në rresht”, Berisha dhe militanti demokrat mesazh Yuri Kim

“Do doja t’i kujtoja cilitdo që më 6 maj 1919, kur pjesa tjetër e botës donte që Shqipëria të zhdukej, Shtetet e Bashkuara, Presidenti...

Evi Kokalari shfaqet krah Berishës: Bashës I ka ngelur në dorë vetëm logo dhe vula, tjerët janë këtu me ne

Evi Kokalari Kjo është arsyeja përse jam këtu. Po përpiqem të fus idetë e partisë Republikane në SHBA tek partia Demokratike shqiptare. E kam vënë...

Tjetër goditje për kriptomonedhat, Kina i shpall plotësisht të paligjshme

Agjencitë qeveritare kineze përfshirë rregullatorin e letrave me vlerë të vendit dhe Bankën Popullore të Kinës (PBOC) thanë në një deklaratë të Premten se...
- Advertisement -