- Advertisement -

TAG

fiks fare

“Më ke futur në sherr”/ Kel Demi ka një mesazh: …që Filipi i Fiksit të marrë rrogën….! (film)

Për herë të parë Filip Çakuli që ka vënë në lojë gjithkënd në media dhe gjetkë, nuk e ka “duruar” dot një batutë miqësore...

Skandal në Kakavijë, efektivi favore seksuale në këmbim të kalimit ilegal në Greqi. Përjashtohet nga policia (film)

Mbrëmjen e djeshme një punonjës i Policisë së Shtetit, me detyrë në pikën e kalimit kufitar në Kakavijë, Gjirokastër, është denoncuar nga një emision...

Dhuna barbare ndaj vajzës së mitur, arrestohet nëna 41-vjeçare në Sarandë

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës dhunën “kafshërore” ndaj një vajze vetëm 13-vjeçare. Autori nuk ishte i panjohur për të miturën, por vetë...

E rëndë/ 71 vjeçari abuzon sekualisht me të sëmurën mendore, Prokuroria zbut akuzën

“Fiks Fare” solli sot në mbrëmje, historinë e rëndë të abuzimit të një vajze me probleme të shëndetit mendor nga një i moshuar. Një 22...

Përgjimi i pestë/ Imer Lala njoftohet se është kapur nga Fiks Fare duke blerë votat (film)

Vijojnë publikimet e video-përgjimeve për blerjet e votave nga Partia Socialiste për zgjedhjet e vitit 2017 në Shqipëri nga gazeta më e madhe gjermane...

Skandal në spitalin e Korçës/ Mjeku lë pacientin me dhimbje, i thotë pi ujë. Pas disa orësh ndërron jetë

Mjeku lë pacientin në shtëpi me dhimbje, i thotë pi ujë, pas disa orësh, qytetari ndërron jetë. “Fiks Fare” denoncoi kushtet e urgjencës së spitalit...

Vokshi: E dënueshme! Bandat zyrtare të kryeministrit u tregojnë “muskujt” gazetarëve (film)

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi e ka cilësuar të papranueshëm kërcënimin e kreut të bashkisë së Pukës ndaj gazetarit të emisionit “Fiks Fare”. Vokshi ka...

Shqipëria po vdes e re. Ky është terrorizëm dhe po iu merr jetën shqiptarëve

Ajo që ndodh në fushat bujqësore të Shqipërisë është terrorizëm i mirëfilltë. As më shumë e as me pak, krim kundër njerëzimit. “Fiks Fare”...

Lutja e pazakontë e shqiptares: Dua të shes veshkën (Film)

"Dua të shes veshkën”. Këto janë fjalët e një nëne që i është drejtuar emisionit Fiks Fare me këtë kërkesë të pazakontë për shkak...

Idrizi: Pas 70 vitesh në Shqipëri, ka patur një nënkryetar Kuvendi nga Çamëria (film)

Pas 70 vjetësh në Shqipëri për herë të parë ka patur një nënkryetar Kuvendi nga Çamëria Kështu ka deklaruar kreu i PDIU Shpëtim Idrizi, në...

Latest news

Procedohet nga policia, Shpëtim Idrizi nga komisariati nr.1: Të arrestuarit janë ndarë në disa komisariate (film)

Lidhur me procedimin dhe arrestimet e mbështetësve të PDIU në protestë që janë bërë nga policia e shtetit, ka reaguar kreu i PDIU Shpëtim...

Protesta e PDIU, arrestohen disa nga simpatizantët, procedohen penalisht Shpëtim Idrizi, Mesila Doda dhe Bojken Abazi (film)

Ditën e sotme PDIU ka protestuar kundër vizitës së ministrit të Jashtëm, Nikos Dendias, teksa simpatizantët e saj janë marrë zvarrë nga policia, e...

DW: A do të ketë një marrëveshje Greqi-Shqipëri për detin Jon?

Kreu i diplomacisë greke Nikolaus Dendias takohet sot me autoritetet drejtuese të Shqipërisë. Vizita e Dendias nis me takimin me Ministrin e Jashtëm në...

Tensione te protesta e PDIU, Doda: 24 persona u arrestuan me urdhër direkt nga ministri Lleshi

Protestuesit e shoqatës “Çamëria”, mbështetesit e PDIU janë bllokuar gjatë rrugës drejt kryeministrisë nga policia, ku shihen momentet e përplasjes mes aktivistëve dhe efektivëve,...

Protesta e PDIU zhvendoset tek kryeministria, policia bllokon rrugën, tensionohet situata

Protestuesit e shoqatës “Çamëria”e PDIU dhe qytetarë të shumtë kanë vendosur së fundmi të shkojnë në një marrshim drejt kryeministrisë, aty ku Nikos Dendias...
- Advertisement -