- Advertisement -

TAG

Fatbardh Kadilli

Berishës do garojë kundra kundërshtarit të Bashës

Ish-kryetari i Partisë Demokratike në degën e Kukësit, Ibsen Elezi, ka lëshuar "dorashkën" duke sfiduar Sali Berishën në garën për kryetar të Partisë Demokratike...

Kadilli tregon arsyet se pse nuk do marrë pjesë në garën për kreun e ri të PD-së

Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokrastike, Fatbardh Kadilli, në emisionin “Zonë e Lirë” ka bërë të ditur se nuk do të jetë pjesë...

Kadilli: PD-ja duhet të prodhojë lidership të ri, pengesë është Berisha

Anëtari i Këshillit të PD, Fatbardh Kadilli, ka qënë i ftuar sot në emisionin “FrontLine”, për të folur  për ngjarjet në Partinë Demokratike dhe...

Do sfidojë Berishën për kreun e PD? Nuk ndalet Kadilli: Ai nuk bën garë reale

Deklaratat e tij kundër Berishës dhe thirrjet për largimin e tij nga PD, Fatbardh Kadilli ka vazhduar edhe pas Kuvendit. I ftuar në një...

Kadilli, i vetmi zë ndryshe në Kuvendin e PD: Berisha t’i hapë rrugën një brezi tjetër

Ndryshe nga të pranishmit e tjerë që shprehën mbështetjen e plotë për Berishën dhe madje ardhjen e tij në krye të PD, Ish-deputeti i...

Kadilli: Gjuha e Berishës ngjall urrejtje

Në një intervistë për mediat Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli, ka thënë se Berisha përdor gjuhën e ashpër e qëllimtë, për të trimëruar...

Basha u dorëhoq nga PD, Kadilli: Do të kandidoj për postin e kryetarit me një kusht!

Dorëheqja e Lulzim Bashës nga posti i kryetarit të partisë u shoqërua me reagime të shumta. Edhe ish-kandidati për kryetar të PD Fatbardh Kadilli ka...

Dorëheqja e Bashës, Kadilli: Besoj se do të kandidoj pas zgjedhjeve lokale 2023

Anëtari i Partisë Demokratike, Fatbardh Kadilli, ka folur për dorëheqjen e Lulzim Bashës i cili e ka quajtur një tërheqje taktike e tij për...

Fatbardh Kadilli: PD-së i duhet frymë e re

Ish-kandidat për kryetar të PD, Fatbardh Kadilli, ka folur sot për situatën në PD si dhe për hapat që sipas tij duhet të merren...

Demokratët mes Bashës e Berishës, Kadilli: Kriza në PD, dhurata më e mirë për Ramën

Kriza që ka përfshirë Partinë Demokratike, sipas Fatbardh Kadillit, mund të zgjidhet vetëm me largimin e kreut Lulzim Basha dhe liderit historik Sali Berisha. Në...

Latest news

Belgjikë, kapet laborator ilegal drogash brenda bazës ajrore të NATO-s (FOTO)

Policia belge ka bastisur një laborator ilegal drogash ku prodhoheshin droga ilegale, brenda një baze ajrore ku strehohet një pjesë e arsenalit bërthamor të...

Vrasja e Donjeta Pajazitaj/ Flet i vëllai: Motrën ma vranë në…

Ngjarja e rëndë e vrasjes së Donjeta Pajazitaj e ndodhur para shtatë vitesh në Deçan të Kosovës është rikthyer sërish në media pas vendimit...

Aksidentohen turistët çekë në Tamarë, makina del nga rruga

Një aksident i rëndë është shënuar sot në Tamarë të Kelmendit. Burime bëjnë me dije se një makinë me turistë ka dalë nga rruga,...

Zbulohet celula e spiunazhit në Tiranë, hetimi nisi nga agjentët e SHISH

Zbulohet dosja e celulës së spiunazhit në Shqipëri, për të cilën Shërbimi Informativ Shtetëror, përmendi në raportin e veprimtarisë së tij për vitit 2021,...

Tiranë/ 50-vjeçari shkon i plagosur në spital, dyshohet se tentoi vetëvrasje

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë. Një 50-vjeçar ka mbetur i plagosur këtë pasdite në zonën e Don Boskos në Tiranë. Paraprakisht mësohet...
- Advertisement -