- Advertisement -

TAG

fat

Shqipëri – Islandë 4 me 2/ Gola dhe shumë fat (film)

Trajneri i Kombëtares, Edi Reja pas fitores me Islandën ka qenë i kënaqur me fitoren, por nuk harron të thotë se nuk është arritur...

Njihuni me vogëlushen 9 vjeçare më me fat të lotarive në Dubai

Një vajzë 9-vjeçare, e bija e dy emigrantëve indianë ka fituar 1 milionë dollarë në një lotari në Dubai. Bileta e fundit fituese e Elizas...

Një surprizë fantastike për Eugent Bushpepën në Eurovizion (Film)

Një hajmali dhuratë nga një zonjë britanike që e ndjek Eurovizionin prej 50 vitesh. Kjo ka qenë surpriza që e ka lumturuar tej mase...

Henderson humbet sezonin, në rrezik edhe Euro 2016

Pas një skaneri të djeshëm, me të mbërritur në qytetin e tij, u konfirmua që Xhordan Henderson e ka humbur pjesën e mbetur të...

Latest news

Marrëveshja për armët bërthamore, ‘e frikshme’, Irani shtyn bisedimet, me zgjedhjen e liderit të ri, nuk dihet kur mund të rifillojnë

Irani dhe gjashtë fuqi botërore kanë shtyrë bisedimet bërthamore për konsultime në kryeqytetet e tyre, tha të dielën i dërguari i Bashkimit Evropian në...

Degradon situata mes dy vëllezërve, heqin rripat për tu rrahur live në emision (film)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konflikte me njëri-tjetrin dhe nuk...

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, mjeku: Shmangni futjen në ujë të ftohtë!

Gjatë verës, i nxehti është armiku kryesor i personave që vuajnë nga patologji kardiake. Mjeku kardiolog, Taulant Gishto, shpjegon se të rrezikuar nga temperaturat...

E dashura e tradhtoi me gjyshin, i riu bën deklaratën tronditëse: Djali im është njëkohësisht xhaxhai im

Një i ri ka vendosur të ndajë me gjithë ndjekësit në TikTok historinë e tradhtisë, pikërisht faktin se e dashura e tij e ka...

Të shtëna armësh gjatë një feste, plagosen 3 fëmijë (film)

Tre fëmijë janë plagosur nga të shtënat që janë regjistruar gjatë një feste në Toronto. Autoritetet policore të Kanadasë kanë njoftuar se të plagosur kanë...
- Advertisement -