Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shqipëri – Islandë 4 me 2/ Gola dhe shumë fat (film)

Nga admin 0

Trajneri i Kombëtares, Edi Reja pas fitores me Islandën ka qenë i kënaqur me fitoren, por nuk harron të thotë se nuk është arritur asgjë.

Ai shtoi se gabimet e pjesës së dytë nuk duhet t’i dhurojnë më gola kundërshtarit.

Shqipëria ia doli të fitojë 4 me 2 me veriorët e Europës, por nuk ishte vetëm loja e skuadrës, por edhe fati që ndihmoi skuadrën kuqezi.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej