- Advertisement -

TAG

Edi Reja

Edy Reja-n e kanë marrë m’sysh? Tre rrëzime në pak ditë (film)

Edy Reja, trajneri i Kombëtares është i përndjekur nga fati i keq. E nisi më 8 qershor, kur shkonte në një konferencë për shtyp...

Manaj-Uzuni sjell festë, Shqipëria thyen 2-0 San Marinon (film)

Nuk ishte një ndeshje ku shkëlqen, përkundrazi vuajtën jo pak përballë San Marino, por në fund festa ishte e gjitha për kuqezinjtë. Shqipëria thyen...

Kërkesa për ndryshimin e stadiumit, ja ku do ta luajë Kombëtarja sfidën e nesërme

Pavarësisht se Shqipëria fitoi ndaj Kazakistanit me rezultatin 3-1, trajneri kuqezi Edi Reja nuk ishte i kënaqur me terrenin e fushës së stadiumit ʺAir...

Reja heq “dënimet”, zbulohen 27 lojtarët e grumbulluar

Shqipëria luan më 11, 15 dhe 18 nëntor kundër Kosovës, Kazakistanit dhe Bjellorusisë. Gjatë konferencës për shtyp, trajneri Edy Reja ka shpallur listën e...

Reja: Të gjithë duam kualifikimin, moment fatkeqsie kundër Lituanisë

Trajneri i Shqipërisë, Edy Reja, ka folur në konferencë për shtyp para sfidës me Kazakistanin, ku u shpreh: “Ishte një moment i vështirë sepse...

Formacioni i mundshëm/ Ndryshime për Lituaninë, Reja gati t’u japë besim 3 debutuesve

Edi Reja pritet që të bëjë ndryshime sot. Strakosha mund të mos ketë dyshime për këtë ndeshje ndërsa përpara tij, edhe pse trajneri mund...

Reja ndryshime në listën kuqezi, Çekiçi kthehet me gol në kombëtare (film)

Edi Reja e kishte parashikuar dhe jo më kot vendosi për një listë të zgjeruar për ndeshjet e para në Ligën e Kombeve kundër...

Edi Reja firmos kontratën e re me Shqipërinë, zbulohet objektivi i vendosur nga FSHF

Edi Reja do të vijojë të jetë trajner i Kombëtares shqiptare. Italiani jo vetëm që ka arritur marrëveshjen me presidentin, por edhe ka hedhur...

“Kontrata ime përfundon këtu”, Edi Reja: Do të doja të vazhdoja me Kombëtaren shqiptare

Sfida kundër Francës, ishte dhe fundi i kontratës së Edi Rejas me Federatën Shqiptare të Futbollit, por të dy palët publikisht kanë shprehur dëshirën...

Dy sfidat e fundit/ Xhaka refuzon Kombëtaren, Reja flet në konferencë për shtyp

Shqipëria do të luajë ditën e nesërme me Andorrën në stadiumin “Elbasan Arena”, në ndeshjen e vlefshme për kualifikueset e Euro 2020. Në prag...

Latest news

Degradon situata mes dy vëllezërve, heqin rripat për tu rrahur live në emision (film)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konflikte me njëri-tjetrin dhe nuk...

Marrëveshja për armët bërthamore, ‘e frikshme’, Irani shtyn bisedimet, me zgjedhjen e liderit të ri, nuk dihet kur mund të rifillojnë

Irani dhe gjashtë fuqi botërore kanë shtyrë bisedimet bërthamore për konsultime në kryeqytetet e tyre, tha të dielën i dërguari i Bashkimit Evropian në...

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, mjeku: Shmangni futjen në ujë të ftohtë!

Gjatë verës, i nxehti është armiku kryesor i personave që vuajnë nga patologji kardiake. Mjeku kardiolog, Taulant Gishto, shpjegon se të rrezikuar nga temperaturat...

E dashura e tradhtoi me gjyshin, i riu bën deklaratën tronditëse: Djali im është njëkohësisht xhaxhai im

Një i ri ka vendosur të ndajë me gjithë ndjekësit në TikTok historinë e tradhtisë, pikërisht faktin se e dashura e tij e ka...

Të shtëna armësh gjatë një feste, plagosen 3 fëmijë (film)

Tre fëmijë janë plagosur nga të shtënat që janë regjistruar gjatë një feste në Toronto. Autoritetet policore të Kanadasë kanë njoftuar se të plagosur kanë...
- Advertisement -