- Advertisement -

TAG

Facebook

“Vajti kilja e vajit sa e mjaltit”, Rama “sherr” me qytetarin për çmimet

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në rrjetet sociale një postim në lidhje rindërtimin e shkollave të dëmtuara nga tërmeti i 26 Nëntorit 2019. Kreu...

“Zor se e gjeni ku ndodhet”, Rama lojë në Facebook me ndjekësit

Kryeministri Edi Rama ka nisur një “lojë” me ndjekësit e tij në Facebook. Kreu i qeverisë ka publikuar foto nga banesat e reja për...

Qytetarja i ankohet për legalizimin, Rama: Denonco te “Shqipëria që duam”

Kryeministri Edi Rama vazhdimisht gjen kohën për të replikuar me ndjekësit në Facebook. Këtë herë një qytetare i është ankuar për legalizimin e banesës...

“Opozitari” Erion Braçe denoncon një tjetër rast: A mund t’i hiqet ndihma ekonomike këtij njeriu?

Ish-zv.kryeministri, Erion Braçe ka denoncuar një tjetër rast të shkeljes së ligjit. Braçe ka postuar foton e Gazmir Sulës, invalidit të grupit të parë, nga...

“Pusho Lali Eri, se na çmende”, Veliaj nuk kursen as fëmijët për propagandë

Për propagandë, Erion Veliaj nuk kursen as fëmijët. Kryebashkiaku i Tiranës ishte sot në Rrogozhinë në një takim më strukturat e PS. Dhe nga ky...

Çfarë nxjerrin në pah dokumentat e bëra publike nga kompania Facebook

Kompania Facebook, gjigandi i medias sociale, po përballet me kritika publike dhe hetime nga entet rregullatore pas daljes në dritë të mijëra dokumenteve të...

“Punon për super të pasurit”, Rama “mërzitet” me qytetarin: Pse mendon kështu…

Kryeministri Edi Rama ka gjetur sërshs kohën të replikojë me ndjekësit në faqen e tij në Facebook. Këtë herë vëmendjen e kreut te qeverisë...

Ndodh dhe kështu! Një person kërkon të infektohet me COVID-19, ai thotë se do të paguajë për infektuesin

Në rrjetin social Facebook është duke qarkulluar një shpallje e një qytetari nga Serbia i identifikuar si Dalibor, i cili është zotuar se do...

Mark Zuckerberg: Po mendojmë të fshijmë Facebook-un, ndryshime rrënjësore në kompani

Mark Zuckerberg po planifikon një revolucion të vërtetë, në prag të mbledhjes vjetore të kompanisë së tij. Sipas medias amerikane, “The Verge”, themeluesi i...

Ish-punonjësja zbulon dokumentet sekrete të Facebook: Fitojnë duke rrezikuar privatësinë e njerëzve

Një ish-punonjëse e Facebook, është shprehur se drejtuesit e Facebook përfitojnë shuma marramendëse parash duke rrezikuar privatësinë e njerëzve. Ajo ka akuzuar kompaninë se ka...

Latest news

Me qese akulli në tendinën e Akilit, dëmtimi i Ibra-s frikëson tifozët

Ibrahimovic u largua nga fusha në minutën e 25′ të takimit Milan-Juventus. Ai u detyrua të zëvendësohej për shkak të një problemi duke habitur...

Vijon acari, e marta shënon ditën më të ftohtë, moti ‘zbutet’ të premten

Dita e martë pritet të jetë dita më e ftohtë e javës dhe e muajit. Nesër temperaturat do të vijojnë të zbresin, por të...

A po mendonte për Çelsin teksa krijonte panik në mbrojtjen e Sitit? Ja si përgjigjet Broja

Armando Broja ka qenë i jashtëzakonshëm në ndeshjen ndaj Mançester Sitit. Madje Broja ka marrë komplimente edhe nga Pep Guardiola i cili vlerësoi sulmuesin...

Aksident në Vlorë, “Benzi” përplaset me motorin

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në rrugën Kosova në Vlorë. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije se automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin...

Pushteti që po kafshon futbollin me dhëmbët e Veliajt!

  Velaj vijon të godasë. Sot hodhi një tjetër hap dhe tregoi dhëmbët, jo ato për inceneratorët, as ato për ish-kompleksin “Dajti”, as ato të...
- Advertisement -