- Advertisement -

TAG

Emiljano Nuhu

Trafiku i kokainës/ Emiljano Nuhu flet nga ekzili: Informova Ardi Veliun për klanin “Rraja”. Ai nuk e referoi rastin (film)

Një ditë më parë në një operacion të policisë belge dhe asaj gjermane ra në pranga nipi i deputetit socialist Rrahman Rraja. Ish-oficeri i policisë...

Nuhu zbulon përgjimin e Taulant Ballës me një person të fuqishëm në Elbasan për 3 milionë euro të përdorura në fushatë (film)

Ish-oficeri i policisë, Emiljano Nuhu ka deklaruar në emisionin ABC-ja e Mëngjesit se ka një përgjim që implikon kreun e grupit parlamentar të PS-së...

Kush është Redjan Rraja, dentisti që u akuzua për ngjarjen, ku u vra Elton Çiço

Të martën u mësua se personi i arrestuar si i dyshuar për sulmin me armë mbi makinën e prokurorit Arjan Ndoja është Redjan Rraja. Ky...

Gazetari Çollaku: Oficeri Nuhu ka prova për ministra e deputetë në trafiqe

Gazetari Basir Çollaku i ftuar në "360 Gradë" në Ora News tha se oficeri i policisë Emiljano Nuhu ka prova konkrete për implikimin e...

Rama pyet: Pse nuk u publikuan pamjet e komisariatit në Fushë-Krujë?

Kur u bë publike çështja e Xhisiela Malokut dhe ish-oficeri Emiljano Nuhu tha se Balla ka qenë në komisariat ku ka kërcënuar efektivët e policisë, të...

Shpërthim me tritol në oborrin e shtëpisë së Xhisiela Malokut

Një shpërthim tritoli ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, në fshatin Larushk Fushë-Krujë, në cepin e oborrit që lidh banesat e Xhisiela Malokut dhe xhaxhait të...

PD krah Emiljano Nuhut, padit Ramën për kanosje

Ora News zbardh padinë e opozitës ndaj kryeministrit Edi Rama për kërcënim të ish-oficerit të policisë, Emiljano Nuhu. Kallzimi mban datën 3 tetor 2018 dhe...

“Xhisiela”, Rama: Jam gati të hetohem, gjysmëgjela

Kryeministri Edi Rama, ka reaguar pas padisë së dorëzuar sot në Prokurorinë e Tiranës, nga PD-LSI, për kërcënimin e nënkomisar Emiljano Nuhut, lidhur me...

Rama e quajti gjysmëgjel, Vasili: Ky s’flet me gojë, por me mendere

"Gjysmëgjel" e ka quajtur Edi Rama Petrit Vasilin pas padisë së PD dhe LSI, me akuzën se kishte kërcënuar ish-oficerin Emiljano Nuhu, kundrejt tij. Përmes...

Kërkesa e Taulant Ballës: Zbardhni lëvizjet e telefonit tim

Pas akuzave të ish-oficerit Emiliano Nuhu ndaj Taulant Ballës, ky i fundit ka kërkuar nga kompania e tij celulare që të zbardhë qelizën telefonike...

Latest news

Deputeti i PD-së, Bujar Leskaj jep alarmin: Dhjetëra shkolla në Vlorë janë mbyllur! Propaganda qeveritare nuk mund të mbulojë plagët e arsimit shqiptar

Deputeti i PD-së Bujar Leskaj ka uruar të gjithë nxënësit në mbarë vendin që sot nisin zyrtarisht procesin mësimor, ndonëse nën kushtet e pandemisë...

Alfred Cako bën deklaratën e habitshme: Ju tregoj se kush i kontrollon sot paratë e shqiptarëve

Konspiracionisti Alfred Cako shprehet se sot paranë e zotëron ‘Familja Rothschild’. Sipas tij, kjo familje zotëron të gjitha bankat e botës, edhe ato në...

Nuk ka bashkëpunim, talibanët ekzekutojnë drejtuesin e ISIS bashkë me 8 oficerë të tjerë

Ish-kreu i grupit terrorist ISIS-K, Abu Omar Khorasani është ekzekutuar dje në një burg në Afgansitan, njoftonte qeveria talibane. Ai ka qenë drejtues i degës...

Përfundon mbledhja e PD-së, Basha jep deklaratë për mediat: Jemi kthyer në parlament për këto arsye

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka folur për mediat pas përfundimit të mbledhjes së Grupit Parlamentar të PD-së. Ai theksoi se qeveria Rama është fajtori...

Emërimi i Vlora Hysenit/ Kurti dhe Osmani e shkarkuan nga detyra, ndërsa Rama e punëson si këshilltare

Vlora Hyseni, nëndrejtore e Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, është emëruar këshilltare e kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama. Lajmin e bëjnë me dije mediat kosovare,...
- Advertisement -