Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Rama e quajti gjysmëgjel, Vasili: Ky s’flet me gojë, por me mendere

Nga Media 0

“Gjysmëgjel” e ka quajtur Edi Rama Petrit Vasilin pas padisë së PD dhe LSI, me akuzën se kishte kërcënuar ish-oficerin Emiljano Nuhu, kundrejt tij.

Përmes një postimi në Facebook, Vasili, jo pak i indinjuar ka zgjedhur t’i kthejë përgjigjie Ramës.

“Kryeministri gjysma tru foli… Ky ja ka zhveshur brekët trurit të vet, ashtu si dhe trupit ndaj nuk flet me gojë por me mendere. Prandaj edhe qelb erv dynjanë”, shkruan Vasili.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej