- Advertisement -

TAG

Emiljano Nuhu

Zbulohet ekspertiza mjeko-ligjore/ Xhisiela Maloku, u dhunua dhe u dogj me cigare

Xhisiela Maloku rezulton të jetë dhunuar me mjete të forta dhe ka shenja të djegies me cigare. Raporti i ekspertëve të Mjekësisë ligjore, mbështet...

“Iu çove lajm kriminelëve duke i publikuar foton”/ Zagani mesazh të fortë Hoxhës: “Po e kam ndihmuar Emiljanon, me një pjatë supë për vajzën!”

A e ka ndihmuar Dritan Zagani Emiljano Nuhun të fitojë azil në një nga vendet e BE-së? Kjo ka qenë teza e hedhur së fundi...

Policia gënjeu/ “Janë fis kriminelësh” rrëfimi i Xhisela Malokut: Shefi i madh i policisë më tha: “Ai që të rreh të do”

Zbardhet dëshmia e shtetases Xhisila Maloku, vajza e cila ka denoncuar djalin e deputetit të Partisë Socialiste, Rrahman Rrahja. Maloku pretendon se Rexhep Rrahja e...

Skandali Taulant Balla/ Kërcënohet gazetari Basir Çollaku dhe TV Shijak: Do t’ju vrasim do t’ju fshijmë!

Gazetari Basir Çollaku ka denoncuar në rrjetet sociale kërcënimet me jetë që ka marrë ai dhe TV Shijak pas transmetimit të një pjese të intervistës...

Flet deputeti i PS: Djali im e la Xhisielën për një tjetër

Deputeti i PS, Rrahman Rraja në një intervistë për Report TV ka sqaruar të vërtetën e tij pas denoncimit të n/komisariat Emiljano Nuhu dhe...

Denoncimi i oficerit Emiljano Nuhu, policia: Si qëndron e vërteta

Policia e Shtetit ka reaguar pas denoncimit të oficerit të policisë Emiljano Nuhu se është kërcënuar me armë për të mbyllur dosjen e djalit...

Denoncimi i oficerit, Basha: Dëshmi tronditëse, ngjarje e rëndë

Pas denoncimit të oficerit të policisë Emiljano Nuhu se është kërcënuar me armë për të mbyllur dosjen e djalit të deputetit të PS-së, Rrahman...

Nënkomisari: Në sy të Taulant Ballës, vëllai i deputetit më vuri pistoletën në kokë (film)

Nënkomisari Emiljano Nuhu ka vendosur të denoncojë një skandal të madh politik. Ai ka denoncuar sot me emra, deputetin Taulan Balla, kryetarin e bashkisë Krujë,...

Latest news

Vetingu i politikanëve, Manjani: Seksi për popullin, por një spekulim i madh

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani komentoi në studion e “Opinion” nismën e Partisë Demokratike për vetting në politikë. Manjani tha ndër të tjera se...

Burri i ambasadores së Shqipërisë në BE me firmë MIKROKREDISH, ja si Elton Janina jep borxhe nga një apartament në ISH-BLLOK me mikrobankën qindra...

Ambasadorja e Shqipërisë në Bashkimin Europian prej 2014-ës është Suela Janina. Diplomate me 20 vite karrierë ka menduar që shqiptarëve përveç negociatave për hyrjen...

Mejdini: Vetëm BE ka investuar 42 mln euro për vetingun

Teksa PD ka propozuar vettingun e politikanve, gazetarja Fatjona Mejdini tha se ky proes është i kushtueshëm. Ne studion e "Opinion" ajo tha se për...

Bardhi: Drejtësia ka të dhëna për politikanë që rrinë gjithë ditën në telefon me kriminela

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion”.  Bardhi tha se organet...

Racakolli: Studentët e kulturuar do i bindim të vaksinohen

Zv/ministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli e ftuar në Radarin Informativ deklaroi se procesi i vaksinimit në radhët e studentëve është i domosdoshëm. Rakacolli tha se...
- Advertisement -