- Advertisement -

TAG

elona caslli

20 shkurt 1991- 20 shkurt 2021

20 shkurt 1991- 20 shkurt 2021 Biem për t'u ringritur më të fortë Ideja marrë nga faqja e Elona Casllit.

Më mirë gëzo shtëpinë tënde, se të hidhërosh një komb të tërë

Nga Elona Caslli Rrëfenjë Një mbret, që i binte më qafë njerëzisë, pyeti dikur një njeri të perëndisë se nga të gjitha faljet që bëjnë njerëzit,...

Rrugaçë deri në dhimbje dhe vulgarë deri në dëshpërim

Nga Elona Caslli Rrugaçë deri në dhimbje dhe vulgarë deri në dëshpërim Evis Kushi, që luan volejboll në një kohë që universitetet janë mbyllur dhe shkollat...

Nëse nuk do të kish rënë tërmet, ku do ta mbështeste Edi Rama kërkesën e tij për një mandat të tretë?!

Nga Elona Caslli Mos më jepni asnjë arsye që Lulzim Basha duhet të vijë, por më jepni veç një arsye që Edi Rama duhet të...

Në pamundësi për të përligjur çmendurinë e Ramës, do ekzekutojmë normalitetin e Bashës

Nga Elona Caslli Në pamundësi për të përligjur fotot e Ramës në dush dhe në dhomën e gjumit do ekzekutojmë normalitetin e Bashës. Në pamundësi për...

Universitetet mbyllur, fushata hapur!

Nga Elona Caslli Kryetarja e Komitetit Teknik të Ekspertëve quhet Mira Rakacolli. Rakacolli bashkë me komitetin kanë marrë vendime nga më të çarturat gjatë kohës...

E bija e Ylli Hilës, luftën e klasave do rilindësh në vitin 2021?!

Nga Elona Caslli E bija e Ylli Hilës... E bija e Ylli Hilës, luftën e klasave do rilindësh në vitin 2021?! Je grua dhe po ta kursej...

Baton Haxhiu, lëvdatëthurësi i pandreqshëm i Edi Ramës

Nga Elona Caslli Baton Haxhiu, i kam ndjekur shpesh qëndrimet tuaja kohët e fundit. Në të vërtetë, jeni lehtësisht i ngatërrueshëm me Elisa Spiropalin në...

Jo, mor bir, jo…! (Pas 30 vjetëve ja ku janë)

Nga Elona Caslli Në vitin 1993 isha studente. Familja ime jetonte në Shkodër. Kthehesha shpesh në qytetin e lindjes pas mbarimit të vitit akademik. Im...

Përballë Eglantina Kananit, Komitetit të Ekspertëve, Edi Ramës dhe Trojan Elezit

Nga Elona Caslli Do ta filloj përballjen me ty Eglantina Kanani, me ty që përfaqëson Policinë e Shtetit në këtë vend. Më ndalove sot, se kisha...

Latest news

I vdes burri nga COVID-19, ish-deputetja socialiste: Nuk ja doli dot me sëmundjen

Bashkëshorti i ish-deputetes socialiste Valentina Leskaj ka ndërruar jetë nga koronavirusi. Lajmin e trishtë e ka njoftuar vetë Leskaj në një postim në Facebook,...

Protestat e dhunshme në Maqedoninë e Veriut, arrestohen 8 persona, prokuroria paralajmëron ndëshkime të tjera

Policia në Maqedoninë e Veriut ka arrestuar 8 persona për protestat e dhunshme që filluan për rastin “Monstra”. Mediat maqedonase shkruajnë se Prokuroria ka paralajmëruar...

Bilanci nga COVID-19 në Maqedoni: Sot u shënuan 721 raste të reja dhe 7 të vdekur

Në 24 orët e fundit në Maqedoni është rritur ndjeshëm numri i infektimeve të reja me Covid-19. Nga 3816 testime të kryera, 721 qytetarë...

986 raste të reja dhe 19 humbje jete në 24 orët e fundit nga COVID-19

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë infektuar 986 qytetarë me COVID-19. Nga krahu tjetër nuk kanë mundur të fitojnë...

Çfarë i shkroi Edi Rama, Albin Kurtit pas fitores në zgjedhje? Zbulohet letra

Pas fitores së zgjedhjeve në Kosovë, Albin Kurti mori shumë letra nga drejtuesit e shumë shteteve dhe mes tyre nuk kishte si të mungonte...
- Advertisement -