- Advertisement -

TAG

Edy Reja

Edy Reja-n e kanë marrë m’sysh? Tre rrëzime në pak ditë (film)

Edy Reja, trajneri i Kombëtares është i përndjekur nga fati i keq. E nisi më 8 qershor, kur shkonte në një konferencë për shtyp...

Edy Reja publikon listën për sfidat kundër Uellsit dhe Republikës Çeke

Edy Reja ka publikuar listën me lojtarët e grumbulluar në prag të dy ndeshjeve miqësore që Shqipëria do të zhvillojë ndaj Uellsit (5 qershor)...

Intervista për FIFA, Edy Reja: Nëse skuadra më ndjek, arrijmë gjera të rëndësishme

Shqipëria arriti objektin e parë nën drejtimin e Edy Reja, siguroi kreun e grupin në Ligën e Kombeve duke fituar një pozicionim më të...

Në prag të Kazakistanit, Reja: Shpresoj që golat të vijnë në këto dy ndeshje

Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, në konferencën para ndeshjes me Kazakistanit, e vlefshme për Ligën e Kombeve, Edy Reja, u shpreh se objektivi i...

270 minuta thatësirë, Shqipëria e Rejës ka harruar të shënojë

Është mbyllur takimi mes Lituanisë dhe Shqipërisë, me rezultatin e bardhë 0-0. Barazimi i dytë radhazi me këtë rezultat për kuqezinjtë tanë, pas ndeshjes...

Edy Reja është trajneri i ri i përfaqësueses shqiptare

Edy Reja është trajneri i ri i përfaqësueses shqiptare. Mungon vetëm zyrtarizimi por Armand Duka e ka bërë zgjedhjen e tij, Reja do të...

Reja: Unë trajner i Shqipërisë? Vendos pas Andorrës

Trajneri i njohur italian, Edy Reja ka rrëfyer se ka zhvilluar një tjetër bisedim me drejtuesit e FSHF-së ku ka kërkuar 24 orë kohë...

Akord paraprak, trajneri i ri Shqipërisë zgjidhet pas Andorrës!

Në Itali nuk kanë asnjë dyshim, Edy Reja do të jetë trajneri i ri i përfaqësues shqiptare. Tekniku italian nuk ka preferuar të flasë...

Latest news

Marrëveshja për armët bërthamore, ‘e frikshme’, Irani shtyn bisedimet, me zgjedhjen e liderit të ri, nuk dihet kur mund të rifillojnë

Irani dhe gjashtë fuqi botërore kanë shtyrë bisedimet bërthamore për konsultime në kryeqytetet e tyre, tha të dielën i dërguari i Bashkimit Evropian në...

Degradon situata mes dy vëllezërve, heqin rripat për tu rrahur live në emision (film)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konflikte me njëri-tjetrin dhe nuk...

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, mjeku: Shmangni futjen në ujë të ftohtë!

Gjatë verës, i nxehti është armiku kryesor i personave që vuajnë nga patologji kardiake. Mjeku kardiolog, Taulant Gishto, shpjegon se të rrezikuar nga temperaturat...

E dashura e tradhtoi me gjyshin, i riu bën deklaratën tronditëse: Djali im është njëkohësisht xhaxhai im

Një i ri ka vendosur të ndajë me gjithë ndjekësit në TikTok historinë e tradhtisë, pikërisht faktin se e dashura e tij e ka...

Të shtëna armësh gjatë një feste, plagosen 3 fëmijë (film)

Tre fëmijë janë plagosur nga të shtënat që janë regjistruar gjatë një feste në Toronto. Autoritetet policore të Kanadasë kanë njoftuar se të plagosur kanë...
- Advertisement -