- Advertisement -

TAG

e moshuar

“Të mbyti virusi moj nëne”, 44 vjeçari në Tiranë i rrëmben varësen, gruaja bërtet me të madhe

Një 44-vjeçar është kapur pasi ka tentuar t’i rrëmbejë varësen e floririt nga qafa një të moshuare në Tiranë. 44 vjeçari me iniciale L.S. i...

Viktima numër 20/ Koronavirusi shkakton vdekjen e një zonje të moshuar në Shkodër

Në orët e vona të së shtunës është shënuar një tjetër viktimë nga koronavirusi. Në Infektivin e Spitalit të Shkodrës ka ndërruar një zonjë 80...

E moshuara nga Vlora: Kam dy ditë që pi ujë me sheqer, dua të më kapë koronavirusi të iki në gropë (film)

Kryeministri Rama urdhëroi izolimin e njerëzve për të ndaluar përhapjen e pandemisë së Koronavirusit madje pretendon se në këtë mënyrë po ndihmon më së...

Vlorë/ Jetonte në shtëpi me dy djem me probleme mendore, gjendet pas disa ditësh trupi i pajetë i të moshuarës

Një e moshuar është gjetur e pajetë në banesën e saj në Vlorë. Sipas informacioneve të para, gruaja 85-vjeçare dyshohet të ketë disa ditë që...

Shteti në këmbë për çantën bombë te “21 dhjetori”, e moshuara: E harrova unë

Sulmet terroriste që po kërcënojnë Europën janë arsye e mjaftueshme që një çantë e braktisur të alarmojë policinë. Një çantë e braktisur në mes të...

97-vjeçarja rekordmene, e lumtur në timonin e një makine F1(film)

Rosemary Smith është 79 vjeç dhe njihet si një nga njerëzit më të rëndësishëm në historinë e motosportit. Në mesin e viteve ’60, kur gratë...

Tiranë/ Bie nga ura, humb jetën 66 vjeçarja

Një grua e moshuar ka humbur jetën pasi ka rënë aksidentalisht nga ura e varur që lidh Valiasin me Laknasin. Sipas policisë viktima është shtetasja...

Latest news

Zgjerimi i Greqisë me 12 milje në Jon/ Rama bie dakort me Dendias dhe tregon zgjidhjen

Gjatë konferencës me ministrin e Jashtëm grek, Nikos Dendias, kryeministri Edi Rama ka treguar rrugën se si Greqia do të mund të zgjerohet me...

Procedohet nga policia, Shpëtim Idrizi nga komisariati nr.1: Të arrestuarit janë ndarë në disa komisariate (film)

Lidhur me procedimin dhe arrestimet e mbështetësve të PDIU në protestë që janë bërë nga policia e shtetit, ka reaguar kreu i PDIU Shpëtim...

Protesta e PDIU, arrestohen disa nga simpatizantët, procedohen penalisht Shpëtim Idrizi, Mesila Doda dhe Bojken Abazi (film)

Ditën e sotme PDIU ka protestuar kundër vizitës së ministrit të Jashtëm, Nikos Dendias, teksa simpatizantët e saj janë marrë zvarrë nga policia, e...

DW: A do të ketë një marrëveshje Greqi-Shqipëri për detin Jon?

Kreu i diplomacisë greke Nikolaus Dendias takohet sot me autoritetet drejtuese të Shqipërisë. Vizita e Dendias nis me takimin me Ministrin e Jashtëm në...

Tensione te protesta e PDIU, Doda: 24 persona u arrestuan me urdhër direkt nga ministri Lleshi

Protestuesit e shoqatës “Çamëria”, mbështetesit e PDIU janë bllokuar gjatë rrugës drejt kryeministrisë nga policia, ku shihen momentet e përplasjes mes aktivistëve dhe efektivëve,...
- Advertisement -