- Advertisement -

TAG

Dritan Kaba

Edmondi dhe Sandra, fytyra njerëzore e bamirësisë, përballë por*o varfërisë së kryebashkiakëve shqiptarë

Nga Dritan Kaba Mbremë në emisionin e orës 17.30 “Pomeriggio 5” në Canale 5, emision i drejtuar nga Barbara D’urso, një pjesë e veçantë e...

Dora e Zotit koronavirusi dhe dora e zezë e Edi Ramës

Nga Dritan Kaba DORA E ZOTIT CORONAVIRUSI DHE DORA E ZEZË E EDI RAMËS! Mbyllja e Edi Ramës në kullën e Surrelit ka filluar të japë...

Mjaft shfaqje, merr masa ekonomike!

Nga Dritan Kaba Qindra mijera njerez qe nuk punojne dot kush ua paguan rrogen? Mos rri duke bere gjithologun, kot me kot, ekran me ekran, por...

Rama shpall bashkëpunimin e shtetit me mafian!

Nga Dritan Kaba Edi Rama po bën aktin e fundit në shërbim të bandave të krimit të organizuar dhe oligarkëve, që nuk kanë paguar taksat në...

Buzëqeshja e Moskës dhe ngërdheshja ndaj Kombit

Nga Dritan Kaba  BUZEQESHJA E MOSKES DHE NGERDHESHJA NDAJ KOMBIT! Kjo foto flet shumë për këdo, i cili e shikon me vëmendje. Tre argatë të agjendës...

Paratë e rindërtimit, në katër firma të Edi Ramës

Nga Dritan Kaba Sot po ndiqja me shumë vemëndje dhe shqetësim qytetar mbledhjen e Komitetit të Rindërtimit. Realisht doja të isha në atë mbledhje dhe...

Më bëjnë të vjellë këta palaço ndërkombëtarë në Tiranë!

Nga Dritan Kaba SHAME ON YOU! Më bëjnë të vjellë këta palaço ndërkombëtarë në Tiranë! Rrihen, i thyhen kockat, lihen jashtë në shi, të moshuar, burra dhe gra,...

Nuk e meritojmë, jo nuk na pranojnë!

Nga Dritan Kaba Jo se nuk na i hapin negociatat, por Shqipëria dhe qeveria e Rilindjes nuk e meriton hapjen e negociatave. A mund të fusim...

Një tallje që na përfshin të gjithëve

Nga Dritan Kaba Prej idiotësisë dhe vizave pafund të kokainës dhe të një gënjeshtari noterik, mashtruesi të paskrupullt, një telekomandë të krimit të organizuar, një...

Futja e kokës si struci nuk e mbulon dot skandalin e Ramashtagut!

Nga Dritan Kaba Gazetat sot ishin më të interesuara, nga konferenca e shtypit e Presidentit Meta, për dekoratën për Edin, se për destabilitetin e vendit...

Latest news

Burri ekzekuton gruan pranë Gjykatës së Elbasanit

Një grua ka mbetur e vrarë me armë zjarri në afërsi të gjykatës në Elbasan. Raportohet se të shtënat janë ndjerë pranë gjykatës ku një...

Të shtëna me armë pranë Gjykatës së Elbasanit, dyshohet për një viktimë

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë të enjte pranë Gjykatës së Elbasanit . Mësohet se ngjarja ka ndodhur mes një çifti bashkëshortësh. Nga...

PD: Zbardhet skema kriminale e blerjes së votës në qarkun e Durrësit, 1 mijë euro për familje

Partia Demokratike ka sjellë sot një tjetër rast, që vërteton që janë blerë vota në zgjedhjet e 25 prillit. Në një deklaratë për mediat, Belind...

“27-vjeçari u vetëvra pasi i kërkuan mbrapsht lekët e blerjes së votës”

Ish-kryeministri Sali Berisha postoi një denoncim të rëndë në faqen e tij në rrjetin social facebook, ku sipas një qytetari, një 27-vjeçar i quajtur...

Komisioni i Ligjeve miratojnë kërkesën për ngritjen e Komisionit Hetimor për shkarkimin e presidentit Meta

Komisioni i Ligjeve ka miratuar kërkesën për ngritjen e Komisionit Hetimor. Kërkesa e PS miratohet me 14 vota pro dhe 1 kundër. Hetimi parlamentar është...
- Advertisement -