Edmondi dhe Sandra, fytyra njerëzore e bamirësisë, përballë por*o varfërisë së kryebashkiakëve shqiptarë

Duhet të lëçisni

Ndërpriten kontratat e spitaleve me mjekët specializantë, reagon operatori

Operatori i Shërbimeve te Kujdesit Shëndetësor ka reaguar në lidhje me lajmet për ndërprerje të kontratave të specializanteve. Në një njoftim për shtyp, ai sqaron...

Sekuestrohen 300 kilogramë kokainë e fshehur në një kamion në Portin e Durrësit

Policia e Shtetit ka sekuestruar 300 kilogramë kokainë të fshehur në një kamion në Portin e Durrësit. Në njoftimin zyrtar të policisë bëhet me dije...

Rikonstruksioni i kabinave elektrike/ OSHEE: Në këto zona të Tiranës nuk do të ketë energji elektrike

Operatori për Shpërndarjen e Energjisë Elektrike (OSHEE) ka dhënë njoftimin për ndërprerjen e energjisë elektrike gjatë ditës së nesërme në disa zona të Tiranës....

Përplasje në Jeruzalem, 9 të plagosur dhe dhjetëra të arrestuar

Dhjetë palestinezë u arrestuan sot pas përplasjeve me policinë izraelite në Sheshin Temen në Jeruzalemin Lindor, gjatë të cilave nëntë njerëz u plagosën. Rreth 1000...
Nga Dritan Kaba
Mbremë në emisionin e orës 17.30 “Pomeriggio 5” në Canale 5, emision i drejtuar nga Barbara D’urso, një pjesë e veçantë e ketij emisioni iu kushtua një çifti shqiptar, që posedojnë një dyqan me prodhime brumi ose ndryshe panetteria!
Çifti shqiptar dhuronte qese për njerëzit në nevojë që mbanin brenda makarona, bukë, pica etj! Jashtë dyqanit ata kishin varur qeset e mbushura edhe kush kishte nevojë kalonte i merrte pa thënë asnjë fjalë, pa bërë asnjë porno foto, siç i ka cilësuar me shumë të drejtë, mikja ime e ditur Elona Caslli!
Ata i vendosnin qeset edhe jashtë në rrugë duke i varur tek një gardh metalik i trotuarit!
Për mua këta janë bamirësit e vërtetë, jo ato porno fotozhenikët e pamëshirshëm me varfërinë dhe dinjitetin njerëzor!
Merrni pak shembull ju “bamirësit” me foto e filmime! Të marrin pak shembull këta kryebashkiakët, që të sjellin zorrët tek goja me përdorimim më të keq të varfërisë. Edmondi dhe Sandra e bëjnë bamirësinë me punën, sakrificën dhe djersën e tyre, ndërsa këta të pashpirt me taksat e të gjithë shqiptarëve!
Edmondi dhe Sandra janë pikërisht shembulli më i mirë i bamirësisë me fytyrë njerëzore!

Zoti i bekoftë ata edhe bijën e tyre Vanesa!

EDMONDI DHE SANDRA FYTYRA NJEREZORE E BAMIRESISE, PERBALLE PORNO VARFERISE SE KRYEBASHKIAKEVE SHQIPTARE!Mbreme ne emisionin e ores 17.30 “Pomeriggio 5” ne Canale 5, emision i drejtuar nga Barbara D’urso, nje pjese e veçante e ketij emisioni iu kushtua nje çifti shqiptar, qe posedojne nje dyqan me prodhime brumi ose ndryshe panetteria!Çifti shqiptar dhuronte qese per njerezit ne nevoje qe mbanin brenda makarona, buke, pica etj! Jashte dyqanit ata kishin varur qeset e mbushura edhe kush kishte nevoje kalonte i merrte pa thene asnje fjale, pa bere asnje porno foto, siç i ka cilesuar me shume te drejte, mikja ime e ditur Elona Caslli !Ata i vendosnin qeset edhe jashte ne rruge duke i varur tek nje gardh metalik i trotuarit!Per mua keta jane bamiresit e vertete, jo ato porno fotozheniket e pameshirshem me varferine dhe dinjitetin njerezor!Merrni pak shembull ju “bamiresit” me foto e filmime! Te marrin pak shembull keta kryebashkiaket, qe te sjellin zorret tek goja me perdorimim me te keq te varferise. Edmondi dhe Sandra e bejne bamiresine me punen, sakrificen dhe djersen e tyre, ndersa keta te pashpirt me taksat e te gjithe shqiptareve!Edmondi dhe Sandra jane pkerisht shembulli me i mire i bamiresise me fytyre njerezore! Zoti i bekofte ata edhe bijen e tyre Vanesa!

Publiée par Dritan Kaba sur Mercredi 15 avril 2020

Më shumë shkrime

Lër një përgjigje

Ju lutem lini komentin tuaj!
Ju lutem vendosni emrin këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

E Freskët taze

Ndërpriten kontratat e spitaleve me mjekët specializantë, reagon operatori

Operatori i Shërbimeve te Kujdesit Shëndetësor ka reaguar në lidhje me lajmet për ndërprerje të kontratave të specializanteve. Në një njoftim për shtyp, ai sqaron...

Sekuestrohen 300 kilogramë kokainë e fshehur në një kamion në Portin e Durrësit

Policia e Shtetit ka sekuestruar 300 kilogramë kokainë të fshehur në një kamion në Portin e Durrësit. Në njoftimin zyrtar të policisë bëhet me dije...

Rikonstruksioni i kabinave elektrike/ OSHEE: Në këto zona të Tiranës nuk do të ketë energji elektrike

Operatori për Shpërndarjen e Energjisë Elektrike (OSHEE) ka dhënë njoftimin për ndërprerjen e energjisë elektrike gjatë ditës së nesërme në disa zona të Tiranës....

Përplasje në Jeruzalem, 9 të plagosur dhe dhjetëra të arrestuar

Dhjetë palestinezë u arrestuan sot pas përplasjeve me policinë izraelite në Sheshin Temen në Jeruzalemin Lindor, gjatë të cilave nëntë njerëz u plagosën. Rreth 1000...

Kurti në Vjenë: Kosova dhe Serbia të bëjnë deklaratë të paqes me zotim për mos-sulmim

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, këtë të premte ka qenë pjesë e Samitit të gjashtë shteteve të Ballkanit Perëndimor, i cili është mbajtur në...