- Advertisement -

TAG

deklarata

Meta i përgjigjet deklaratës së PD-së: 8 janari solli diçka pozitive, dorëheqjen e rojës

Presidenti, Ilir Meta i është përgjigjur deklaratës së Partisë Demokratike me anë të një postimi në Facebook. Me anë të një postimi në rrjetin...

Partia Demokratike i përgjigjet deklaratave të Metës: Iku koha kur PD ishte mburojë e jotja

Partia Demokratike i është përgjigjur Presidentit të Republikës Ilir Meta, nëpërmjet një deklarate. PD thotë se presidenti dhe njerëzit e tij duhet të qëndrojnë...

Paralajmëron Artan Hoxha: Historia sapo ka nisur, arrestimi i Kokës pason 2 të tjera

Gazetari Artan Hoxha ka paralajmëruar se arrestimi i ish-ministrit të Mjedisit Lefter Koka do të pasojë 2 të tjera. I ftuar në “Log.” në...

Ilir Meta: Pas mandatit të Presidentit kthehem aktiv në politikë, jam i detyruar

Presidenti Ilir Meta, ka deklaruar se do të kthehet aktiv në politikë pas përfundimit të mandatit presidencial. Sipas Metës, ai kishte plane të tjera por...

Bashkimi Kosovë-Shqipëri, deklarata e Kurtit “tërbon” Listen Serbe

Lista Serbe ka reaguar ndaj kryeministrit Albin Kurti, pas deklaratës së këtij të fundit për revistën britanike, “Monocle” se do të votonte pro bashkimit...

“Fermerët barbona”, shfajësohet Gjergj Luca: Thashë që janë barbunë

Etiketimi i përdorur nga biznesmeni Gjergj Luca për fermerët solli reagime te forta si dhe revoltën e këtyre të fundit. Luca ka vendosur që...

“Trekëndëshi i Bermudës”, Hoxha pas deklaratës së Bashës : Gjylja e madhe plasi, gjeni vrimë e futuni

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar pas deklaratës së fortë të kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha sot në Kuvend i cili i përfshiu bashkë,...

Vdekja misterioze e 23-vjeçares dhe akuzat tronditëse të familjarëve, vjen reagimi i Policisë: Vajzës iu përkeqësua gjendja në punë…

Pas vdekjes misterioze të 23-vjeçares nga Drenasi dhe akuzave të familjarëve të saj, ka ardhur dhe reagimi i Policisë së Kosovës. Sipas raportit, asaj i...

“Ambasadorja Yuri Kim po përdoret si…”. Ylli Manjani plas bombën për Edi Ramën

Ylli Manjani ka dalë me një deklaratë të fortë në rrjetin social Facebook ku shprehet se Kryeministri Rama po përdor si ministre të propagandës...

Përdorimi i të dhënave në e-Albania nga zyrtarët e PS-së, reagon PD: Vepër penale, shkelje flagrante e privatësisë së qytetarëve

DEKLARATË E PARTISË DEMOKRATIKE, ENKELEJD ALIBEAJ Përdorimi i të dhënave personale të portalit e-Albania nga Edi Rama dhe PS është shkelje flagrante e privatësisë së...

Latest news

COVID-19 në Itali, mbi 77 mijë të infektuar, 352 vdekje

Në 24 orët e fundit në Itali janë shënuar 77.696 raste të reja me Covid nga 519.293 tamponë dhe 352 të vdekur. Këto janë të...

Gjirokastër/ “Benz-i” del nga rruga dhe përfundon në pedonale, plagoset shoferi

Një tjetër aksident i rëndë është shënuar në Gjirokastër. Burime bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në afërsi të lagjes Gërhot. Një mjet tip...

“Super Skandal!”, Berisha reagon për audion e Veliajt: Një përgjim që bën autopsinë e narkoshtetit

Ish-kryeministri, Sali Berisha, e ka konsideruar si super skandal, përgjimin e dalë ditën e sotme në media, ku Erion Veliaj është kapur duke u...

Vendimi i qeverisë: 3 ditë pushim për njërin prind me fëmijë të mitur

Pas vendimit për ndërprerjen e procesit mësimor nga data 24–26 janar për shkak të uljes së temperaturave, qeveria ka vendosur që të lërë pushim...

Agron Duka: Policia dhe tatimet e Veliajt sulmojnë bizneset e Armand Dukës

Deputeti Agron Duka, në një prononcim për mediat, është shprehur se policia dhe hetimi tatimor kanë zbarkuar ditën e sotme në bizneset e Armand...
- Advertisement -