- Advertisement -

TAG

COVID-19

Covid-19/ Nga 1161 testime shënohen 79 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë bënë me dije se nga 1161 testime të kryera kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, 71 qytetarë. Rastet e reja janë shënuar...

Covid-19/ Nga 1161 testime, shënohen 71 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bënë me dije se nga 1161 testime të kryera kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, 71 qytetarë. Rastet e reja janë shënuar...

Covid-19/ Nga 650 testime kanë rezultuar 15 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë bënë me dije se nga 650 testime të kryera kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, 15 qytetarë. Po ashtu gjatë 24 orëve...

Covid-19 në vend/ Ulen ndjeshëm testimet, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bënë me dije se nga 666 testime të kryera kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, 33 qytetarë. Po ashtu gjatë 24 orëve...

Covid-19 në vend/ Ulja e testimeve ul rastet e reja, një humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bënë me dije se nga 666 testime të kryera kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, 33 qytetarë. Po ashtu gjatë 24 orëve...

Covid-19/Asnjë humbje jete dhe 53 raste të reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bënë me dije se nga 907 testime të kryera kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, 56 qytetarë. Po ashtu gjatë 24 orëve...

Covid-19/ 56 raste të reja dhe 1 humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bënë me dije se nga 907 testime të kryera kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, 56 qytetarë. Po ashtu gjatë 24 orëve...

Covid-19/ Asnjë humbje jete në 24 orët e fundit, shënohen 36 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ditën e sotme nga 877 testime, janë shënuar 36 raste të reja me Covid-19 dhe asnjë humbje...

Covid-19 në vend, 28 raste të reja dhe 1 humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ditën e sotme nga 442 testime, janë shënuar 28 raste të reja me Covid-19 dhe asnjë humbje...

Covid-19/ Ulja e numrit të testimeve ulë rastet e reja, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se ditën e sotme nga 846 testime, janë shënuar 28 raste të reja me Covid-19 dhe asnjë humbje jete...

Latest news

Raporti vjetor, Moneyval: Shqipëria nuk përmirësoi masat e parandalimit të pastrimit të parave

Moneyval (një mekanizëm i Komisionit Europian që bën vlerësimin e riskut të pastrimit të parave) publikoi raportin vjetor për vitin 2021 pak ditë më...

Ish-kryebashkiaku i Bukureshtit arrestohet në Greqi, mbi të rëndonte urdhër-arrest evropian

Ish-kryebashkiaku i Bukureshtit është arrestuar pasditen e sotme në Glyfada, nga efektivë të policisë së Departamentit të Kërkimeve të Drejtorisë së Sigurisë së Atikës. Media greke shkruan...

Të rinjtë nuk pyesin për policinë, përleshen me grushta para patrullës në Paskuqan

Disa të rinj janë zënë në rrugë këtë mbrëmje në Paskuqan. Mësohet se të rinjtë janë zënë në afërsi  të urës së re në...

Takimi Alibeaj-Balla, Boçi: Askush nuk mund ta dallojë ku fillon njëri e ku mbaron tjetri

Lidhur me takimin e Alibeajt me Ballën të mbajtur ditën e sotme sa i takon bisedimeve për propozimin e një emri për postin e...

Robert Aliaj “shpërthen” ndaj Ardit Çunit për Eurovizionin: Mos fol si skuth, je…

Pjesëmarrja e Shqipërisë në Eurovizion ishte temë diskutimi për pjesën e dytë të emisionit “Open”. Pjesë e panelit të ftuar, ishin artisti Robert Aliaj,...
- Advertisement -