- Advertisement -

TAG

blerje

Tenderi për blerjen e energjisë/ KESH shpall fituesin për platformën 173.5 milionë lekë, në garë vetëm 1 kompani

Korporata Elektroenergjetike Shqiptare ka shpallur kompaninë fituese që do të ngrejë platformën e shit-blerjes së energjisë elektrike, pas një procedure tenderuese me fond limit...

Dorëhiqet deputetja e Macron, bleu të brendshme 2000€ me fondet e seminareve

Një deputete franceze është tërhequr ditën e sotme nga zgjedhjet e pritura parlamentare pasi u zbulua se ka shpenzuar mijëra euro të fondeve për...

Donfried mesazh Serbisë: Kur një vend merr vendime për blerjet e armëve nga Rusia dhe Kina

Ndihmës Sekretarja amerikane e Shtetit për Çështjet Evropiane dhe Euroaziatike Karen Donfried, zhvilloi një vizitë dy ditore në Tiranë në kuadër të turit të...

Dy mesfushor yje vetëm Mbappe të qëndrojë, PSG po mendon blerje të “çmendura”

Sipas raportimeve të ‘ESPN’, Paris Saint-Germain po mendon për dy goditje të rëndësishme në mesin e fushës për të bindur Kylian Mbappe që të vazhdojë aventurën në...

Shitjet online në zgjerim, sa shpenzojnë shqiptarët për të blerë përmes kompjuterit

Tregu i shitjeve online në Shqipëri po vijon zgjerimin. Tendenca në rritje e shitjeve pohohet si nga aktorët e tregut, ashtu edhe nga operatorët postarë...

Pesimizmi, shqiptarët heqin dorë nga blerjet e mëdha

Konsumatorët shqiptare janë përfshirë në një qark pesimizmi, pasi prej vitesh kanë shmangur blerjet e mëdha. Madje ecuria reale e blerjeve të mëdha, ku përllogariten kryesisht banesa dhe pasuri...

Dollari bie në nivelin më të ulët prej 2014-ës, blini në $

Për të gjithë ata që duan të blejnë një produkt në dollarë, apo të udhëtojnë në SHBA ka një lajm të mirë dhe e...

Së shpejti tregëti online në Instagram

Instagram është një ndër rrjetet sociale më të përdorur në mbarë botën dhe çdo ditë na surpriozon me risitë e sjella. Rrjeti social i fotografive...

Ja tregjet ku nuk duhet të blini në Tiranë

  Të blesh në treg mund të kushtojë më pak para, por ajo që humbet konsumatori është cilësia e produktit. Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka...

Latest news

Belgjikë, kapet laborator ilegal drogash brenda bazës ajrore të NATO-s (FOTO)

Policia belge ka bastisur një laborator ilegal drogash ku prodhoheshin droga ilegale, brenda një baze ajrore ku strehohet një pjesë e arsenalit bërthamor të...

Vrasja e Donjeta Pajazitaj/ Flet i vëllai: Motrën ma vranë në…

Ngjarja e rëndë e vrasjes së Donjeta Pajazitaj e ndodhur para shtatë vitesh në Deçan të Kosovës është rikthyer sërish në media pas vendimit...

Aksidentohen turistët çekë në Tamarë, makina del nga rruga

Një aksident i rëndë është shënuar sot në Tamarë të Kelmendit. Burime bëjnë me dije se një makinë me turistë ka dalë nga rruga,...

Zbulohet celula e spiunazhit në Tiranë, hetimi nisi nga agjentët e SHISH

Zbulohet dosja e celulës së spiunazhit në Shqipëri, për të cilën Shërbimi Informativ Shtetëror, përmendi në raportin e veprimtarisë së tij për vitit 2021,...

Tiranë/ 50-vjeçari shkon i plagosur në spital, dyshohet se tentoi vetëvrasje

Të shtëna me armë zjarri në Tiranë. Një 50-vjeçar ka mbetur i plagosur këtë pasdite në zonën e Don Boskos në Tiranë. Paraprakisht mësohet...
- Advertisement -