- Advertisement -

TAG

blendi fevziu

Mesila Doda i premton Fevziut: Do të sjell dokumente, po tentohet të barazohet Vorio Epiri me Çamërinë (film)

Qeveria shqiptare ka marrë përsipër që ta heqë fare termin “Çamëri”, madje të gjejë një shenjë të barazimit mes termit irredentist “Vorio Epir” dhe...

Berisha flet për vrasjen e Azem Hajdarit, Ja cili e nxorri Azemin në pritë (film)

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka folur gjatë një interviste në emisionin “Opinion” lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit. Ai ka deklaruar se nuk është thirrur kurrë...

Rikthim në izolim? Manastirliu zbulon skenarin më të keq (film)

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu në emisionin "Opinion" konfirmoi se vendi nuk do të kthehet pas në karantinë, ndërsa ka zbuluar edhe skenarin më të keq që...

Kryebashkiaku i Sarandës: Kemi në plan ta bëjmë si Greqia

Kryebashkiaku i Sarandës, Adrian Gurma thotë se ka një plan për të unifikuar ngjyrën e qytetit bregdetar, duke e bërë të bardhë me blu,...

Plas sherri/ Mira Kazhani sulmon ashpër Blendi Fevziun e i përmend vilën 5 milionë euro

“Të vjen neveri kur për rrogën time bëhet gjyq nga Fevziu, kurse për miliardat e Fevziut nga pushtetet bëhen emisione suksesi...”. Gazetarja Mira Kazhani i është kthyer ashpër...

Sali Berisha: Përse e respektoj karantinën? Shqipëria reagoi me shumë vonesë (film)

Duke respektuar plotësisht karantinën brenda banesës së tij, ish-Kryeministri Sali Berisha tha në emisionin “Opinion” se e respekton me ndërgjegjen më të plotë, pasi...

Blendi Fevziu kapet keq me tigrin e qeverisë: Mos më bëj trimin këtu! (film)

Blendi Fevziu është një gazetar që nuk para e humb toruan, por e dje e ka gjetur veten ligsht, kur ministri Arben Ahmetaj po...

Pse duhet të durojmë!

Nga Blendi Fevziu Po më ndodh diçka që nuk e kam pasur asnjëherë të mjaftueshme më parë. Kam kohë. Shumë kohë. Qëndroj ulur përballë televizorit...

Ndërhyn në “Opinion” familjari i Jan Prengës: Lëreni familjen time të qetë! (film)

Gazetarja Klodiana Lala ka bërë publike detaje të tjera në lidhje me rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës. Sipas saj, nëse nuk gjendet trupi...

Artan Hoxha përballet live me Ardian Çapjan për foton me Edi Ramën (film)

Disa ditë më parë, gazetari Artan Hoxha publikoi një foto të kryeministrit Edi Rama me personin që është përmendur në listën e OFL-së, Ardian...

Latest news

E pabesueshme, Gjeli vret oficerin e policisë, flet shefi i Komisariatit: S’ka ndodhur kurrë në 25 vite

Lufta mes gjelave është një sport i paligjshëm, por shumë popullor, sidomos në Amerikën Latine dhe Azi. Diçka e pazakontë ka ndodhur së fundmi...

COVID, Shifra ALARMUESE në Itali, Britani dhe Poloni, rastet ditore kalojnë 20 MIJË, qindra të vdekur

Që kur u regjistrua për herë të parë në fund të vitit të kaluar në Kinë, koronavirusi është përhapur në të gjithë botën duke...

Agron Llakaj kaloi COVID-19 bashkë me bashkëshorten: Më në fund ia dolëm!

Agron Llakaj ka bërë me dije se ai dhe bashkëshortja e tij, Konstandina, kanë fituar betejën me COVID-19. Ai ka rrëfyer se për 20 ditë ata kanë qenë...

Ish-komandanti i UÇK-së, Salih Mustafa shpallet i pafajshëm nga Gjykata Speciale në Hagë

Ish-komandanti i UÇK-së, Salih Mustafa është shpallur i pafajshëm për të gjitha pikat me të cilat akuzohej. Mustafa u paraqit gjatë ditës së sotme pranë...

Akuzat për zgjedhjen e kandidatëve, BKH reagon pas kallëzimit: Kriteret janë të vështira dhe janë zgjedhur…

7 kandidatë për hetues të Byrosë Kombëtare të Hetimit kanë paditur anëtarët e Komisionit të Vlerësimit, mes tyre vetë shefen e BKH-së Aida Hajnaj...
- Advertisement -