- Advertisement -

TAG

Bie nga lartesia

Ngjarje tragjike në Kamëz/ 36 vjeçari bie nga lartësia teksa punonte në shtëpi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Kamëz. Raportohet se një i ri 36 vjeç ka rënë nga lartësia, teksa po...

Bie nga lartësia, humb jetën i moshuari në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë, ku një 81-vjeçar ka rënë nga lartësia, dhe për pasojë ka ndërruar jetë...

E rëndë në Kavajë/ Bie nga lartësia, humb jetën punëtori

Një ngjarje rëndë ka ndodhur në Golem të Kavajës ditën e sotme, ku mësohet të ketë humbur jetën një punëtor ka humbur jetën. Punëtori duke...

Bie nga 20 metra lartësi, identifikohet 57-vjeçari shqiptar që humbi jetën në Itali

Një aksident tragjik në vendin e punës në Itali i ka marrë jetën një 57 vjeçari shqiptar të identifikuar si Kostandin Sotiri. Sipas mediave italiane...

U hodh nga 1800 metra lartësi, humb jetën parashutisti

Një parashutist ka humbur jetën pas hedhjes nga 188 metra lartësi. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00, kur viktima është hedhur në fshatin Zimur...

Bie nga lartësia në Tiranë, ndërron jetë rrugës për në spital

Një 60-vjeçar ka humbur jetën rreth një orë më parë pasi ka rënë nga lartësia e një objekti, në rrethana ende të paqarta. Viktima me...

Latest news

Vrasja e Behar Sofias, Hoxha: Ka pasur lidhje të forta me Policinë

Në emisionin “Opinion” është diskutuar në lidhje me vrasjen e 66-vjeçarit Behar Sofia, i cili u qëllua me armë zjarri mëngjesin e sotëm në...

Udhëtonin në makinë me persona që nuk kanë lidhje familjare, policia gjobit 136 qytetarë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë gjobitur 136 persona të cilët udhëtonin me makinë me individë me të cilët nuk kishin...

Basha: 25 prilli është ditë ndryshimi, do të mundim virusin politik

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë një takimi me mjekë dhe ekspertë të shëndetësisë në selinë blu ngriti shqetësimin për situatën e pandemisë...

“Thirrjet për qeverinë në vesh të shurdhër”, Mjeku Dasho ashpërson tonet: Përgjegjësit e kësaj katastrofe duhen ndëshkuar

Mjeku Erion Dasho ka deklaruar ditën e sotme se personat përgjegjës për mijëra vdekje shtesë nga Covid-19 duhet të ndëshkohen. Duke folur në takimin që...

Koalicioni ‘Aleanca për ndryshim’/ Basha: Sot siguruam fitoren e Shqipërisë

Nga Lulzim Basha Për 8 vjet Rama e ka lënë Shqipërinë vendnumëro dhe ka dështuar në çdo drejtim. Vende si yni ndërkaq kanë qenë shumë më...
- Advertisement -