Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ngjarje tragjike në Kamëz/ 36 vjeçari bie nga lartësia teksa punonte në shtëpi

Nga Ejona 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Kamëz. Raportohet se një i ri 36 vjeç ka rënë nga lartësia, teksa po bënte disa punime në shtëpinë e tij.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Azem Hajdari dhe raportohet se i dëmtuari është Klajdi Caka, 36 vjeç, ndërsa ai ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të çështjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej