Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

U hodh nga 1800 metra lartësi, humb jetën parashutisti

Nga Klodiana 0

Një parashutist ka humbur jetën pas hedhjes nga 188 metra lartësi. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00, kur viktima është hedhur në fshatin Zimur nga lartësia.

Mësohet se parashutisti identifikuar si Gëzim Elezi 27 vjeç,  pasi ka bërë rreth 10 minuta fluturim, parashutisti mund të ketë hyrë në një zonë me turbulencë ere e cila i ka ngatërruar velën duke rënë në gjendje të lirë nga një lartësi e konsiderueshme.

Bëhet me dije se viktima ka qenë i liçensuar për paragliding.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej