- Advertisement -

TAG

Bardh Spahia

“Kapacitetet spitalore janë ezauruar”, Bardhi: Situata është alarmate

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia ka denoncuar, duke thënë se kapacitetet spitalore ekzistuese janë ezauruar. Me anë të një postimi në rrjetet sociale Bardhi...

Bardh Spahia i përgjigjet Manastirliut: Pandemia nuk administrohet me fjalë, foto apo video

Ish-deputeti i Partisë demokratike,Bardh Spahia i është përgjigjur Ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu për çështjen e maskave. Teksa ministrja publikoi sot një video solidarizuese, Spahia...

Urdhri për maskat, Bardh Spahia: Maskarallëk, personeli shëndetësor i Sanatoriumit s’ka marrë pagat

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka akuzuar qeverinë se ka lënë pa paga personelin shëndetësor të spitalit Shefqet Ndroqi. Përmes një postimi në Facebook,...

“29 mijë urgjenca kirurgjikale”, Spahia ironizon Manastirliun: E paditur në aritmetikë, sepse shifrat tejkalojnë imagjinatën

Bardh Spahia ka "sulmuar" disi me ironi ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, përsa i përket deklaratës së saj në lidhje me urgjencat kirurgjikale që...

Spahia denoncon rastin: Nëndrejtoresha e shkollës me COVID-19, përse nuk merren masa

Ish-deputeti i Partisë Demokratike Bardh Spahia ka reaguar për situatën e koronavirusit në vend, ku është ndalur në qytetin e Shkodrës, ndërsa ka sjellë...

Vetëvrasjet e pacientëve me covid te “Sanatoriumi”, PD: 3 përgjegjësit që s’morën asnjë masë për të vendosur psikologë

Ish-deputeti demokrat Bardh Spahia akuzon qeverinë, ministren e Shëndetësisë dhe zv/ ministren Mira Rakacolli që në cilësinë e kryetares nuk e mblodhi asnjëherë Komitetin...

Dy të vetëvrarë te Sanatoriumi, Spahia: Asnjëri nga dy spitalet Covid nuk ka psikolog

Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia kërkon një impenjim serioz nga autoritetet dhe një plan konkret për të trajtuar gjendjen e shtruarve në spitalet COVID. Përmes...

Pagat e mjekëve, Bardh Spahia: Edi Rama kopjac i programit të PD

Ish-deputeti i PD, Bardh Spahia ka komentuar deklaratën e sotme të kryeministrit Edi Rama para mjekëve te spitali Infektiv, të cilëve u premtoi rritje...

Spahia: Ogerta, mos u fshih pas ISHP-së, por thuaj ku janë marrë tamponët që dalin fals negativë!

Ish-deputeti i Partisë Demokratike ka reaguar sërish në rrjetin social “Facebook” për testimet e COVID-19. Drejtuar ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastiruliu, ai kërkon që të...

Negativ te shteti, pozitiv te privati, Spahia nxjerr rezultatin e një personi me Covid-19

Ish zv. ministri i Shëndetësisë, Bardh Spahia ka publikuar disa rezultate të Covid-19 të cilat sipas tij kanë nxjerrë rezultate false. Përmes një postimi në...

Latest news

Edi Rama fluturon deri në Liban të pozojë me fëmijët që dolën nga kampi famëkeq (film)

U ngut të shkonte në Liban. Shkoi në një hotel luksoz dhe ia sollën katër fëmijë dhe ai filmoi, bëri foto dhe pastaj iku...

Frika nga përhapja e COVID-19 në biblioteka, Kisha e Vienës kthehet në sallë studimi

Kisha Votive e Vienës është transformuar në një ambient ku të gjithë studentët e Universitetit të Vienës mund të shkojnë të dëgjojnë leksionet ose...

Trump kapet me median duke përsëritur 11 herë fjalën “Covid” (film)

Donald Trump mendon se mediat që raportojnë vazhdimisht lajme për COVID-19 kërkojnë vetëm të trembin njerëzit. Gjatë një tubimi në Karolinën e Veriut ai tha:...

Paralajmërimi i frikshëm i NASA-s: Asteroidi pritet të kalojë afër Tokës në orët në vijim

Asteroidi me kodin QD5 2020, i cili sipas NASA-s është me një madhësi sa Piramida e Gizës, pritet të përplaset me tokën në orët...

Prefekti i Kukësit i ashpër ndaj Task-Forcës: Të infektuarit po dalin në pazar dhe ju s’po bëni detyrën, do mbani përgjegjësi

Prefekti i Kukësit Zenel Kuçana ka kritikuar ashpër drejtuesit e institucioneve kryesore, për të cilët thotë se nuk po e kryejnë si duhet punën...
- Advertisement -