- Advertisement -

TAG

“As pro as kunder”

“S’ju detyron njeri të hipni në urban”, deputetja e PS kundër Rakacollit: Duhen kontrolle

Dyndja në urbane ishte një ndër temat e diskutimit në emisionin “As pro, as kundër” mbrëmjen e sotme në ABC, si faktor i rritjes...

“Vdesim për të dhënë ryshfet”, Pollo: Problemi qëndron tek pandëshkueshmëria

Këtë të enjte në emisionin “As pro as kundër”, biseda u fokusua tek ryshfeti në sistemin shëndetësor. “Unë nuk ka paguar para, çdo komunikim e...

Gazetari përplaset me Gjylametin në studio: Ndryshe flisnin, kur jeni në qeveri, ndryshe në opozitë (film)

Mbrëmjen e sotme në “As pro, as kundër” të drejtuar nga Robert Aliaj në ABC u diskutua për zgjedhjet në Kosovë dhe ndikimin në...

“A kanë revoltë shqiptarët?” Thano: Sa herë që protestojnë, qytetarët tradhtohen (film)

Emisioni “As pro as Kundër”  në ABC me Robert Aliaj, mbrëmjen e sotme u fokusua tek “Revolta”, se sa protestojnë shqiptarët. Të ftuar në në...

A kanë revoltë shqiptarët? Monolog nga Robert Aliaj: Jemi dembelë, të paditur apo…. dele?

Monolog nga Robert Aliaj (Berti bën zhurmën “Prrr prrr” të barinjve që delet) Ky është sinjali i bariut kur thërret delet. Sa herë e keni dëgjuar? Sa...

Latest news

Vendimi, Hiqen maskat, shkurtohet ora policore

Ashtu siç edhe pritej, ulja e shifrave të infeksionit pritet të sjellë lehtësim të masave anti-Covid. Në mbledhjen e radhës Komiteti Teknik i Ekspertëve pritet...

Tom Doshi me 3-4 diploma, prandaj komandon gjithë këtë popull ushtar… (film)

Tom Doshi ka qenë sfidanti i vërtetë i këtyre zgjedhjeve, i cili ia doli t’i japë tre mandate shtesë Edi Ramës, megjithë kundërshtinë shumë...

Aurela Basha tregon kush e ndihmoi për gatimin

Aurela Basha, bashkëshortja e kreut të opozitës, ka ndarë të shtunën një moment shumë të veçantë me ndjekësit e saj në instagram. Është momenti i...

Gurvenantori i bankës së Anglisë: Ata që investojnë në kriptmonedha duhet të përgatiten t’i humbin paratë

Gurvenatori i bankës së Anglisë Andrew Bailey ka deklaruar se kriptomonedhat ose të quajtura ndryshe monedhat virtuale nuk kanë “vlerë të brendshme” dhe njerëzit...

Dita e dytë pa pacientë të intubuar nga COVID-19

Për të dytën ditë radhazi në spitalet Covid nuk ka asnjë pacient të intubuar. Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se 7 pacientë po trajtohen në...
- Advertisement -