- Advertisement -

TAG

Arjan Ndoja

Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoj, Gjykata Speciale lë në burg Arjol Halilajn

Gjykata Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar cakton masën e sigurisë “arrest me burg” për Arjol Halilaj, 29 vjeç, nga Skrapari. Ai akuzohet për përkrahje...

Atentati ndaj prokurorit Ndoj, SPAK i dërgon hetimet jashtë vendit

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të organizuar, ndryshe SPAK ka çuar hetimet jashtë vendit për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja tek Ura...

Atentati ndaj prokurorit/ Kush është Juli i Pashakos i shpallur në kërkim, kundërshtari i përbetuar i Aldo Bares

Personi tjetër në kërkim nga Policia për atentat ndaj prokurorit Arjan Ndoja, është Julian Sulo, i njohur nga të gjithë si Juli i Pashakos,...

“Ç’më bënë maskarenjtë!”, fjalët e fundit të Andi Malokut pak para se të ndërronte jetë

Mbrëmjen e djeshme ka ndërruar jetë Andi Maloku, shoferi i prokurorit, Arjan Ndoja, i cili u përfshi në atentat pak ditë më parë. Maloku, ish-efektiv...

Redjan Rraja mohon akuzat: Nuk e di si u gjetën gjurmët e mia në makinën e autorëve

I arrestuari i vetëm për atentatin e pak ditëve me parë ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja, Redjan Rraja ka mohuar kategorikisht akuzat e...

KLP kërkon hetim disiplinor për Arjan Ndojën

Këshilli i Lartë i Prokurorisë i ka dërguar një kërkesë Prokurores së Përgjithshme, Arta Marku, duke i kërkuar hetim disiplinor për prokurorin Arjan Ndoja. Në...

Kush është Redjan Rraja, dentisti që u akuzua për ngjarjen, ku u vra Elton Çiço

Të martën u mësua se personi i arrestuar si i dyshuar për sulmin me armë mbi makinën e prokurorit Arjan Ndoja është Redjan Rraja. Ky...

5 ditë nga atentati ndaj prokurorit/ Rama: Do t’i nxjerrim “ujë të zi” foleve të krimit të organizuar

Pas atentatit në drejtim të prokurorit të Durrësit, Arjan Ndoja, ka reaguar kryeministri Edi Rama. Rama ka përgëzuar punën e policisë për zbardhjen e ngjarjes...

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, policia aksione blic në tre qytete

Policia e Shtetit ka vijuar kontrollet në tre qytete kryesore të vendit, për të bërë të mundur gjetjen e personave të dyshuar për atentatin...

Berisha: Atentati shtetëror mafioz ndaj prokurorit Arjan Ndoja, i paralajmëruar (film)

Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas atentantit të prokurorit të Durrësit, Arjan Ndojit pasditen e sotme tek mbikalimi i Shkozetit. Me anë të një...

Latest news

PD kërkon komision hetimor për 25 Prillin, Basha: Buka dhe tre prioritetet e PD-së

Mes debatit dhe çarjes së bazës për shkak të përjashtimit të Sali Berishës, situata brenda PD-së nuk është aspak e qetë. Megjithatë Lulzim Basha...

Përplasja me Bashën, Berisha merr 6 deputetë të grupit të PD

Sali Berisha e nisi foltoren e tij me demokratët për të krijuar një parti që sipas tij në fund do të dalë më e...

KFOR: Po monitorojmë situatën në mbarë Kosovën

Misioni ushtarak i NATO-s në Kosovë ka thënë të hënën se ka rritur numrin e patrullimeve në gjithë Kosovën, përfshirë edhe pjesën veriore. “KFOR-i po...

Vuçiç nuk pranon propozimin e ambasadorëve për zgjidhje në veri: Ishte kërcënim dhe fakt i kryer

Ka përfunduar në Beograd takimi mes presidentit  Alëksandër Vuçiç dhe ambasadorëve të Quint-it, ku nuk është arritur asnjë marrëveshje. Takimi filloi në orën 13:00 dhe...

Tërmeti 5.8 ballë në Kretë, sizmiologu i njohur grek: Nuk pritej i kësaj shkalle, s’e dimë nëse është paralajmërim për të tjera lëkundje

Një tërmet me magnitutë 5.8 ballë të shkallës rihter goditi ishullin e Kretës këtë të hënë, duke shënuar deri më tani dhe 1 viktimë....
- Advertisement -