- Advertisement -

TAG

ardit gjebrea

Shuhet Avni Mula babai i “Valsit të Lumturisë” (film)

Në moshën 92-vjeçare ndahet nga kjo botë kompozitori i shquar Avni Mula. Lajmi është bërë me dije nga Ardit Gjebrea. Gjebrea shkruan se tashmë Avniu u...

Të vërtetat e Eli Farës: Përse u ndava me burrin… Këngëtarja tregon për herë të parë jetën e saj private (film)

Këngëtarja e njohur Eli Fara ka qenë e ftuar në rubrikën “Tani mund të këndosh” tek “E Diela Shqiptare”. Ajo ka ardhur me një rrëfim...

Ana Oxa vjen në Shqipëri, i bashkohet kauzës së “Këngës Magjike” (film)

Pak ditë më parë Ardit Gjebrea deklaroi se “Kënga Magjike” këtë vit vjen me një kauzë “Këndoj për të ndërtuar”. Me të ardhurat e...

Zbulohen emrat e artistëve që do të performojnë në përurimin e stadiumit “Air Albania”

Stadiumi më i ri në qytet, “Air Albania” do përurohet këtë të dielë më 11 nëntor me ndeshjen e parë miqësore Shqipëri-Francë. Gjatë ceremonisë së...

Ardit Gjebrea përcjell mesazhin trishtues: Me Xhuvanin miq që tek Artet. Paqe për ty, artist i papërsëritshëm

Pas ndarjes nga jeta të regjisorit të njohur Gjergj Xhuvani, kantautori dhe moderatori Ardit Gjebrea ka shprehur ngushëllimet e tij. Përmes një statusi në Instagram,...

Vdes nëna e Ardit Gjebresë, dedikimi i nipit për gjyshen

Ka ndërruar jetë sot nëna e moderatorit Ardit Gjebrea. Lajmin e hidhur për humbjen e gjyshes e ka bërë të ditur Joni, djali i...

Mirë, këta në ekran janë të degjeneruar, po juve ju ka humbur pulti?

Nga Iva Tico "Qëllimi i televizionit borgjezo – revizionist është të degjenerojë masat”, thuhej në një nga qindra parrullat, që përpara ’90-ës afishoheshin ngado, që...

Ardit, nuk ta kisha uru me e pa vajzën tande n’atë pozicion!

Nga Fjolla Spanca Trupi asht ndër të Dhanunat Hyjnore që tek ne vjen si amanet! Trupi asht çdo rrënqethje që na e rrotullon zemrën kur...

“E Diela Shqiptare”/ Dy të rinj rrëfejnë historitë e tyre tronditëse se si ranë pre e abuzimeve seksuale

Vajza: Më përdhunoi xhaxhai kur isha vetëm 14 vjeç / Djali: Një burrë abuzoi seksualisht me mua “E Diela Shqiptare” në emisionin e sotëm ka...

Sajmo si polic rrugor, me gjoba online

Ardit Gjebreja, viktima e rradhës e ministrit Tahiri E pazakontë, por e vërtetë. Aq shumë e do ligjin ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, saqë ka...

Latest news

DASH e vlerësoi si ithtar të drejtësisë, qytetarët vërshojnë me komente në faqen e Ambasadës Amerikane: Ky është kriminel i komunizmit

DASH vlerësoi ditën e djeshme ish-kerun e KED-së, Ardian Dvorani si ithtar të reformës në drejtësi. Vlerësimin e Dvoranit e ka mirëpritur dhe Ambasada Amerikane...

Shpëtim Idrizi: Edi Rama e nisi si kalorësi i Çamërisë dhe e përfundoi si Kali i Trojës së Greqisë (film)

Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ka deklaruar se PDIU-ja do jetë në gjendje të mbledhë mbi 40 apo 50 mijë vota për opozitën. I shoqëruar...

Zgjedhjet e 25 Prillit/ Paloka tregon koalicionin me PD dhe 13 partive opozitare

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka folur në lidhje me koalicionin e arritur mes Partisë Demokratike dhe 13 partive të tjera opozitare  për...

Atentati në Kamëz, Cukali dyshohet të jetë porositësi, si u vendos eksplozivi në makinë

Gjergj Cukali i arrestuar mbrëmjen e sotme për atentatin me eksploziv ndaj Gjon Memës dy javë më parë në Kamëz, dyshohet se ka pasur...

PD prezanton planin për energjinë, Basha: Ulim faturat për 70% të familjeve shqiptare, bashkojmë tregjet me Kosovën

Partia Demokratike ka prezantuar programin për energjinë, ku kreu i saj Lulzim Basha, ka premtuar ulje të çmimit të naftës dhe të energjisë  elektrike. Sipas...
- Advertisement -