Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ana Oxa vjen në Shqipëri, i bashkohet kauzës së “Këngës Magjike” (film)

Nga Media 0

Pak ditë më parë Ardit Gjebrea deklaroi se “Kënga Magjike” këtë vit vjen me një kauzë “Këndoj për të ndërtuar”. Me të ardhurat e biletave të festivalit do ndërtohet shtëpia e familjes Caci në Thumanë.

Kauzës së “Këngës Magjike” i është bashkuar edhe këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Anna Oxa.

Mysafirja  speciale elektrizoi skenën mbrëmjen e djeshme, e cila ishte dhe nata e parë gjysmëfinale e festivalit “Kënga Magjike”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej