- Advertisement -

TAG

apartament

U hodh nga dritarja e apartamentit, ndërron jetë sportistja 20-vjeçare

Një patinatore me origjinë ruse ka ndërruar jetë ditën e shtunë në Moskë, në moshën 20-vjecare. Lajmi për ndarjen nga jeta të Ekaterina Alexandrovskaya,...

Ngjarje tragjike/ Gjenden pajetë nënë dhe bijë në apartament, një tjetër në gjendje të rëndë

Dy trupa njerëzish janë gjetur të vdekur në një apartament në Kombinat. Raportohet se nënë dhe bijë janë gjetur të pajeta në një apartament dhe...

Në pallatin ku jetonte Orgest Bilbili në Tiranë: Strehohej nga i shumë kërkuari dhe lëvizte me dokument policie

Policia është duke kryer verifikimet e nevojshme për të zbuluar se kush e strehonte dhe ruante Orgest Bilbilin në Tiranë, i cili u kap...

Gjyshet e mia…

Nga Olsa Maze Poshka Unë jam rritur në një shtëpi (apartament) dy dhoma e një kuzhinë. Kuzhina ishte edhe dhomë pritje, edhe dhomë ndëjtje, edhe...

Shtëpitë në Tiranë më shtrenjtë se në Amsterdam, Berlin dhe Bruksel

Në raport me të ardhurat, sot është më e lirë të blesh një shtëpi në Amsterdam, Berlin, Stokholm, Bruksel, Athinë, sesa në Tiranë. Kryeqyteti i...

Tirana, ndër më të shtrenjtat në botë për të blerë një apartament, e 4-ta në Europë

Kryeqyteti shqiptar renditet në vendin e 241 nga 267 qytete në botë për sa i përket përballimit të blerjes së një apartamenti, të matur...

Tiranë, dasmorët ndezin fishekzjarre, por i vënë flakën apartamentit

Gëzimi i dasmës për pak sa nuk është shndërruar në tragjedi për banorët e një pallati në Tiranë. Disa dasmorë në Yzberisht kanë ndezur fishekzjarre,...

Tiranë, përfshihet nga flakët një apartament pas Muzeut

Një apartament prapa Muzeut Historik Kombëtar është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të shtune Forcat zjarrëfikëse janë nisur menjëherë për në vendin e...

Tiranë/ Përfshihet nga flakët apartamenti në Kopshtin Botanik

Paraditen e sotme flakët përfshinë një apartament në zonën e Kopshtit Botanik në Tiranë. Ngjarja u regjistrua në katin e tretë të një pallati mesditën...

Latest news

PD kërkon komision hetimor për 25 Prillin, Basha: Buka dhe tre prioritetet e PD-së

Mes debatit dhe çarjes së bazës për shkak të përjashtimit të Sali Berishës, situata brenda PD-së nuk është aspak e qetë. Megjithatë Lulzim Basha...

Përplasja me Bashën, Berisha merr 6 deputetë të grupit të PD

Sali Berisha e nisi foltoren e tij me demokratët për të krijuar një parti që sipas tij në fund do të dalë më e...

KFOR: Po monitorojmë situatën në mbarë Kosovën

Misioni ushtarak i NATO-s në Kosovë ka thënë të hënën se ka rritur numrin e patrullimeve në gjithë Kosovën, përfshirë edhe pjesën veriore. “KFOR-i po...

Vuçiç nuk pranon propozimin e ambasadorëve për zgjidhje në veri: Ishte kërcënim dhe fakt i kryer

Ka përfunduar në Beograd takimi mes presidentit  Alëksandër Vuçiç dhe ambasadorëve të Quint-it, ku nuk është arritur asnjë marrëveshje. Takimi filloi në orën 13:00 dhe...

Tërmeti 5.8 ballë në Kretë, sizmiologu i njohur grek: Nuk pritej i kësaj shkalle, s’e dimë nëse është paralajmërim për të tjera lëkundje

Një tërmet me magnitutë 5.8 ballë të shkallës rihter goditi ishullin e Kretës këtë të hënë, duke shënuar deri më tani dhe 1 viktimë....
- Advertisement -