Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ngjarje tragjike/ Gjenden pajetë nënë dhe bijë në apartament, një tjetër në gjendje të rëndë

Nga 27.al 0

Dy trupa njerëzish janë gjetur të vdekur në një apartament në Kombinat.

Raportohet se nënë dhe bijë janë gjetur të pajeta në një apartament dhe paraprakisht dyshohet se, nënë dhe bijë, kanë ndërruar jetë si pasojë e rrjedhjes së gazit.

Sipas raportimeve paraprake bëhet me dije se një person është gjendur gjallë, por në gjendje të rëndë dhe është dërguar me urgjencë në spital.

Ngjarja e rëndë është regjistruar në Kombinat, afër shkollë “Myslym Keta”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej