- Advertisement -

TAG

analisti

Pandemia dhe Shqipëria

Nga Fatos Lubonja E vërtetë, nga karantina ku ndodhemi, jeta që kemi lënë, me ato zakonet e përditshme, baret ku pinim kafen e mëngjesit me...

“Bravo Albin… Erdhi dita”, analisti Bushati i del në krah Kurtit

Ditën e sotme, Kryeministri i Kosovës Albin Kurti, ka refuzuar kërkesën e Amerikës për sa i përket heqjes së taksës ndaj produkteve serbe. Teksa shumë...

Lidhjet e Alternativës me Iranin/ Debat i ashpër mes Llallës dhe Zejdit (film)

Në emisionin e sotëm “Click Plus” në TV21 ku ka qënë i ftuar analisti Arben Llalla dhe Skender Rexhepi – Zejdi, një debat i ashpër ka...

Ja kush mendohet të ketë sulmuar makinën e Lubonjës

Sulmi i dytë që ju bë makinës së analistit Fatos Lubonja ka sjellë një sërë reagimesh dhe opinionesh rreth ngjarjes. Një reagim original ka bërë...

Reagon Genc Pollo ndaj sulmeve që i janë bërë Fatos Lubonjës: Një sinjal i përsëritur për t’i mbyllur gojën

Pas sulmit të dytë që iu bë automjetit së analistit Fatos Lubonja, ka reaguar ish-deputeti i PD-së, Genc Pollo. Pollo nëpërmjet një postimi në faqen...

Gurë makinës së publicistit/ Reagon Fatos Lubonja: Sulm e fyerje për qëndrimet e mia si gazetar. Policia me version të rremë

Analisti dhe shkrimtari i njohur, Fatos Lubonja, i pyetur nga gazeta “Panorama”, akuzon Policinë e Shtetit se ka ofruar për publikun një version krejtësisht...

Latest news

Vendimi, Hiqen maskat, shkurtohet ora policore

Ashtu siç edhe pritej, ulja e shifrave të infeksionit pritet të sjellë lehtësim të masave anti-Covid. Në mbledhjen e radhës Komiteti Teknik i Ekspertëve pritet...

Tom Doshi me 3-4 diploma, prandaj komandon gjithë këtë popull ushtar… (film)

Tom Doshi ka qenë sfidanti i vërtetë i këtyre zgjedhjeve, i cili ia doli t’i japë tre mandate shtesë Edi Ramës, megjithë kundërshtinë shumë...

Aurela Basha tregon kush e ndihmoi për gatimin

Aurela Basha, bashkëshortja e kreut të opozitës, ka ndarë të shtunën një moment shumë të veçantë me ndjekësit e saj në instagram. Është momenti i...

Gurvenantori i bankës së Anglisë: Ata që investojnë në kriptmonedha duhet të përgatiten t’i humbin paratë

Gurvenatori i bankës së Anglisë Andrew Bailey ka deklaruar se kriptomonedhat ose të quajtura ndryshe monedhat virtuale nuk kanë “vlerë të brendshme” dhe njerëzit...

Dita e dytë pa pacientë të intubuar nga COVID-19

Për të dytën ditë radhazi në spitalet Covid nuk ka asnjë pacient të intubuar. Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se 7 pacientë po trajtohen në...
- Advertisement -