Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ja kush mendohet të ketë sulmuar makinën e Lubonjës

Nga 27-shi 0

Sulmi i dytë që ju bë makinës së analistit Fatos Lubonja ka sjellë një sërë reagimesh dhe opinionesh rreth ngjarjes.

Një reagim original ka bërë dhe artistit Bujar Kapexhiu, ku me anë të një karikature ai percjell mendimin dhe opinionin e tij.

Image

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej