- Advertisement -

TAG

alkool

Aksident në Maliq/ Shkak shpejtësia e lartë, njëri nga drejtuesit nën efektin e alkoolit

Dy automjete u përplasën mbrëmjen e sotme në Maliq. Aksidenti rrugor ka ndodhur në afërsi të fshatit Vashtemi. Edhe pse njëra prej makinave përfundoi në...

Kit Harington, një nga aktorët kryesorë të serialit “Game of Thrones” përfundon në qendër rehabilitimi

Aktori britanik, Kit Harington ka përfunduar në një qendër rehabilitimi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Lajmin e bën të ditur New York Post, të...

Lezha e para, ja kush janë qytetet më “pijanece” të Shqipërisë

A e dini se cilat janë qytetet, banorët e të cilëve shpenzojnë më shumë për pije alkoolike e cigare në jetën e tyre të...

Aleksandër Gjoka: Kam pirë aq alkool sa mund të mbushja 3 autobotë, tani vetëm ujë

Aleksandër Gjoka është pa më të voglin dyshim një nga këngëtarët më të dashur për shqiptarët. Të vjetër e të rinj, të gjithë e...

Juncker, një alkoolik i pandreqshëm? Presidentin e KE e mbajnë për krahësh në samitin e NATO-s (Film)

Nuk është hera e parë që Presidenti i Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker shfaqet i dehur në takime ndërkombëtare. Edhe në samitin e NATO-s Juncker nuk ka...

Përplasen me njëri-tjetrin, Braçe-Ahmetajt: Vera s’është alkool

Debate në Komisionin e Ekonomisë mes Ministrit të Financave dhe Ekonomisë, Arben Ahmetaj dhe deputetit socialist Erion Braçe. Debati mes tyre ka nisur për lojërat...

Shëndeti mendor i shqiptarëve po përkeqësohet, 45% e të prekurve në Shkodër skizofrenë

Gjendja e rënduar ekonomike edhe përmbytjet e shpeshta e kanë bërë Shkodrën një rajon të prekur se tepërmi nga sëmundjet e shëndetit mendor. Ndryshe nga...

Humori i së ëmës pak orë para vdekjes: Bush është kështu, sepse kur isha shtatzënë me të pija alkool

Barbara Bush, bashkëshortja e një presidenti amerikan dhe nëna e një tjetri vdiq në moshën 92-vjeçare. Ish-presidenti amerikan George H.W Bush duke kujtuar bashkëshorten me...

Coca-Cola hedh në treg pijen e parë alkoolike

Coca-Cola po përgatitet të hedhë në treg një pije alkoolike në Japoni, e para në 125 vite eksperincë të gjigantit amerikan të pijeve të...

Albano Bogdo: Fama më shkatërroi, 1 vit e gjysmë vetëm alkool e femra

Mëngjesin e sotëm nga studio e Rreze Dielli ,aktori Albano Bogdo ka folur për pjesën më të vështirë të jetës së tij. “Për rreth 3...

Latest news

Sherr me thika në qytetin e Durrësit, Policia vë në pranga një 51 vjeçar

Një sherr me thika ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit, ku një 51 vjeçar ka qëlluar me thikë një 55 vjeçar...

Çdo minutë që kalon përkthehet në para për kompanitë e mëdha, ja sa fitojnë ato

“Big Tech” pati një vit të madh suksesi në 2020-ën, pasi pandemia nuk i ndaloi 7 kompanitë më të mëdha të teknologjisë të rriteshin...

Aksidenti me dy viktima në Shkodër, SHÇBA: U arrestua një polic dhe një person tjetër

Një punonjës policie është arrestuar në Shkodër për shkak të aksidentit me dy viktima që ndodhi paraditen e sotme. SHÇBA Shkodër- Lezhë bën me dije...

“Krim zgjedhor i pafalshëm”, Petrit Vasili rendit të gjitha arsyet përse zgjedhjet e 25 prillit kanë rënë

Zv/Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili deklaroi këtë të martë se zgjedhjet e 25 prillit ranë pas provave që tregojnë shkeljet në...

Naomi Campbell i habit të gjithë, nënë për herë të parë në moshën 50-vjeçare (foto)

Supermodelja Naomi Campbell i ka surprizuar të gjithë ditën e sotme teksa ka zbuluar se është bërë nënë për herë të parë. Naomi ka...
- Advertisement -