- Advertisement -

TAG

Aleksandër Laho

Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoj, Gjykata Speciale lë në burg Arjol Halilajn

Gjykata Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar cakton masën e sigurisë “arrest me burg” për Arjol Halilaj, 29 vjeç, nga Skrapari. Ai akuzohet për përkrahje...

“Rrumi ka bërë vota për PS në Shijak”, Paloka: Rama i telefonon vetë kriminelët

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka akuzuar Ramën se ka kontakte dhe telefonata të drejtpërdrejta me kriminelët nga Shkodra deri në Sarandë. I ftuar në...

Atentati/ Policia ruan për 17 ditë pas derës, prokurorin Ndoja dhe “Rrumin”

Prokurori Arjan Ndoja dhe i plagosuri tjetër në atentatin e 1 nëntorit tek mbikalimi i Shkozetit në Durrës kanë mohuar të kenë konflikte me...

Arrestimi i Redjan Rrajës, Zëri i Amerikës: I vetmi detaj që dihet, lidhja me deputetin e PS

Policia shqiptare njoftoi në Tiranë arrestimin e shtetasit Redjan Rraja, i dyshuar si një nga autorët e atentatit me armë zjarri të premten ndaj...

Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoji, arrestohet Redjan Rraja, fis i deputetit të PS

Policia ka arrestuar shtetasin Redjan Rraja, i cili dyshohet se ka lidhje me atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji. Pas një aksioni të gjerë nga policia,...

Atentati ndaj prokurorit/ Shoqërohet në polici edhe kunati i Lul Berishës

Prokurori Anton Martini, Donika Prela dhe Besim Hadarmataj kanë urdhëruar shoqërimin e të gjithë personave që mund të ndihmojnë ose kanë dijeni në lidhje...

Latest news

Sondazhet që nuk bën Batoni e nxjerrin fituese opozitën, por nuk e masin vjedhjen e votës

Ky është përfundimi sintetik që arrin i mirënjohuri Genc Sejko. Me sarkazmën e tij të rrallë, Genci na rrëfen një të vërtetë të madhe;...

Rrena e Edi Ramës / COVAX do sjellë në muajin shkurt vetëm 3 % të vaksinave (film)

Gazetarja Klodiana Kapo e faktoje.al ka treguar në A-Show me Adi Krastën në Syri TV, lidhur mbi disa kërkesa që u ka dërguar ambasadave...

Xhevahir Zeneli: Në Amerikë punoja roje shkolle, ma vodhën pesë herë brenda javës (film)

Xhevahir Zeneli, aktori i rrallë në një rrëfim për jetën e tij artistike dhe personale, ka treguar për A-Show me gazetarin Adi Krasta, shumë...

11 viktima dhe 400 raste me Covid në Maqedoninë e Veriut

11 persona kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut. Ministria e Shëndetësisë raportoi se nga 2,327 testime të realizuara,  400...

Mike Pompeo akuzon Kinën për gjenocid ndaj pakicave turke dhe myslimanëve

Sekretari i Shtetit të SHBA, Mike Pompeo tha të martën se Kina po kryen gjenocid ndaj pakicave etnike turke të njohura si Ujgurët dhe...
- Advertisement -