- Advertisement -

TAG

Albana Daka

Si të shpëtojmë pa u shëndoshur gjatë festave? Ja cila është dieta magjike. Mjekja nutricioniste jep këshillat (film)

Festat e fundivitit konsiderohen si periudha më “e rrezikshme”, për të shtuar në peshë. Prandaj pavarësisht dëshirës, asnjë nuk i shpëton tundimit për ushqimet...

COVID-19/ Mjekja Albana Daka tregon rëndësinë e marrjes së vitaminave

Mjekja në Spitalin Amerikan, Albana Daka shpjegoi në emisionin “Abc-ja e mëngjesit” rëndësinë e marrjes së vitaminave dhe suplementeve kundër Covid-19. Daka u shpreh...

Daka: Nga nesër ALNET mundëson staf lëvizës për kryerjen e tamponëve në pikat kufitare (film)

Nga dita e nesërme skuadrat lëvizëse të laboratorëve ALNET do të shkojnë në pikat kufitare të Kapshticës dhe Kakavijës për të kryer testimet për...

Testimet për COVID-19 në Spitalin Amerikan/ Albana Daka: Si duhet të veproni, nëse keni simptoma (film)

Albana Daka, drejtore e rrjetit laboratorik “Alnet”, në Spitalin Amerikan thotë se personat që janë me shenja të koronavirusit duhet t’i drejtohen numrit të...

Zbulohet çmimi i tamponit për COVID-19 në Spitalin Amerikan dhe Hygeia

Spitali Amerikan dhe Hygeia nga e hëna pritet që të fillojnë me marrjen e analizës së gjakut që do të përdoret për testet serologjike...

Testi i COVID-19 në Spitalin Amerikan, Albana Daka: Nga e hëna nisim testin serologjik si ndodhi në Kore (film)

E ftuar në “ABC e mëngjesit” doktoresha Albana Daka ka folur për testin e koronavirusit. Daka tha se testi i COVID-19 ka një kosto...

Latest news

Deputeti i PD-së, Bujar Leskaj jep alarmin: Dhjetëra shkolla në Vlorë janë mbyllur! Propaganda qeveritare nuk mund të mbulojë plagët e arsimit shqiptar

Deputeti i PD-së Bujar Leskaj ka uruar të gjithë nxënësit në mbarë vendin që sot nisin zyrtarisht procesin mësimor, ndonëse nën kushtet e pandemisë...

Alfred Cako bën deklaratën e habitshme: Ju tregoj se kush i kontrollon sot paratë e shqiptarëve

Konspiracionisti Alfred Cako shprehet se sot paranë e zotëron ‘Familja Rothschild’. Sipas tij, kjo familje zotëron të gjitha bankat e botës, edhe ato në...

Nuk ka bashkëpunim, talibanët ekzekutojnë drejtuesin e ISIS bashkë me 8 oficerë të tjerë

Ish-kreu i grupit terrorist ISIS-K, Abu Omar Khorasani është ekzekutuar dje në një burg në Afgansitan, njoftonte qeveria talibane. Ai ka qenë drejtues i degës...

Përfundon mbledhja e PD-së, Basha jep deklaratë për mediat: Jemi kthyer në parlament për këto arsye

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka folur për mediat pas përfundimit të mbledhjes së Grupit Parlamentar të PD-së. Ai theksoi se qeveria Rama është fajtori...

Emërimi i Vlora Hysenit/ Kurti dhe Osmani e shkarkuan nga detyra, ndërsa Rama e punëson si këshilltare

Vlora Hyseni, nëndrejtore e Agjencisë Kosovare të Inteligjencës, është emëruar këshilltare e kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama. Lajmin e bëjnë me dije mediat kosovare,...
- Advertisement -