Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Skandal në Durrës/ Nxënësi pi hashash në klasë dhe në sy të mësuesit (foto)

Nga Skenderi 0

Një nxënës është fotografuar duke pirë hashash gjatë orës së mësimit. Sikur të mos mjaftonte kjo ai ka ndezur cigaren e hashashit në sy të mësuesit të tij. Ngjarja ka ndodhur në një shkollë 9-vjeçare në qytetin e Durrësit.

Ka qënë një nxënës që ka sjellë fotografitë dhe ka denoncuar këtë rast pranë JOQ. Në foto shihet nxënësi  i ulur në bangën e fundit ku mban në dorë një cigare, për të cilën raportuesi bën me dije se është hashash. Madje ai i ka fryrë mësuesit në fytyrë tymin e cigares së hashashit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej