- Advertisement -

TAG

nxenesi

Mësuesi përdhunonte për 7 vite nxënësin e tij, arrestohet nga policia

Një 62-vjeçar është arrestuar për përdhunimin e vazhdueshëm të një fëmije, i cili ishte nxënësi i tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Greqi dhe...

Incidenti në Shkodër, Gjimnazisti i kthehet Rudina Hajdarit: Je shtojca e Edi Ramës (Film)

Një incident është regjistruar sot në takimin e deputetes Rudina Hajdari me të rinjtë në shkollën e gjuhëve të huaja “Shejnaze Juka” në Shkodër. Në...

Skandal në Durrës/ Nxënësi pi hashash në klasë dhe në sy të mësuesit (foto)

Një nxënës është fotografuar duke pirë hashash gjatë orës së mësimit. Sikur të mos mjaftonte kjo ai ka ndezur cigaren e hashashit në sy...

Nxënësit 15 vjeçar i gjejnë drogë në çantë, brenda ambjenteve të shkollës

Policia e Krujës ka arrestuar ditën e djeshme një djalë 15 vjeçar  i identifikuar me inicialet K. K, banues në Krujë.  Atij i është...

Latest news

U nda nga jeta pas një sëmundje të rëndë, miq e kolegë homazhe për aktoren Edi Luarasi

Aktorja e njohur shqiptare, “Nderi i Kombit” Edi Luarasi është ndarë nga jeta ditën e djeshme në moshën 81-vjeçare pas një sëmundjeje të rëndë....

Anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, Kim: Vazhdon zbatimi i Reformës në Drejtësi!

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim ka reaguar pas shortit që u hodh ditën e djeshme në Presidencë për zgjedhjen e anëtarëve të rinj të Këshillit...

Me ndihmën e Katarit, Franca evakuon rreth 330 persona nga Afganistani

Franca ka kryer një fluturim nga Afganistani, duke evakuuar rreth 330 persona nga shteti i kontrolluar nga talebanët, tha Ministria e Jashtme. Autoritetet thanë se...

Përplasen dy automjete në Krujë, 26 vjeçari transportohet në spitalin e Traumës

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Krujë. Drejtuesi i automjetit E.K., ka përplasur automjetin me drejtues 26-vjeçarin L.K. 26-vjeçari është transportuar në spitalin...

Shpërndante drogë në zona të ndryshme të Tiranës, arrestohet 21-vjeçari. Sekuestrohet kanabis dhe kokainë, ja sa i shiste dozat

Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve duke arrestuar një 21-vjeçar që shpërndante lëndë narkotike në...
- Advertisement -