Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Nxënësit 15 vjeçar i gjejnë drogë në çantë, brenda ambjenteve të shkollës

Nga Skenderi 0

Policia e Krujës ka arrestuar ditën e djeshme një djalë 15 vjeçar  i identifikuar me inicialet K. K, banues në Krujë.  Atij i është gjetur një dozë kanabis në çantë brenda në ambientet e shkollës.

Policia : “Shtetasit K.K. gjatë kontrollit të ushtruar në çantën e shkollës në ambjentet e shkollës 9-Vjeçare, Krujë, në klasë, i’u gjet dhe i’u sekuestrua në cilësinë e provës materiale një sasi lënde narkotike e dyshuar e llojit Cannabis Sattiva”.

Flitet për një dozë të vogël kanabisi. Ndaj tij ka nisur procedim penal në gjëndje të lirë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej