Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Situatë alarmante në Maqedoninë e Veriut/ 9 të vdekur dhe 176 të infektuar me koronavirus në 24 orët e fundit

Nga Ejona 0

Vazhdon rritje e shifrave të personave të infektuar në Maqedoninë e Veriut.

Në 24 orët e fundit në shtetin fqinj janë konfirmuar 9 viktima dhe 176 raste të reja me COVID-19.

Që nga fillimi i pandemisë numri i viktimave ka shkuar në 286, ndërsa ka patur edhe 6082 persona të infektuar.

Pjesa më e madhe e të infektuarve janë në Shkup, ndërsa një numër i madh i personave të prekur janë edhe në Tetovë, Strugë dhe Ohër.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej